"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
3-2-1-1 Başarılı Satış Sistemini Deneyin

Gayrimenkul satmak göründüğü kadar kolay değil. Ekonomik dalgalanmalar emlak piyasasındaki iniş çıkışları büyük ölçüde etkiliyor. Bu koşullar kaçınılmaz olabilir, ancak emlakçıların daha iyi gelir elde etmek ve mülk satışlarını artırmak için uygulayabilecekleri bazı etkili yollar bulunuyor.

Eğer ekip lideriyseniz ve takımınız bu hafta bir satış yapmak zorunda olsaydı, ne yapardınız?

3-2-1-1 yöntemi başarılı bir satış gerçekleştirmenin etkili bir yoludur. Bu günlük rutin, sizi hemen gayrimenkul alması veya satması gereken kişilerin önüne koyuyor.

  • Etki alanınızdaki üç kişiyle iletişim kurun. Her birini arayın (Aile, Meslek, Sosyal) hayatın içinden senaryosunu kullanarak sohbet edin ve hayatlarındaki ipuçlarını yakalayın. Görüşmelerinizin her birini, CRM'inize not aldığınızdan ve görüşme yaptığınız kişinin mesleğini eklediğinizden emin olun.
  • Gayrimenkul almak veya satmak isteyen, daha önce hiç konuşmadığınız iki kişiyi bulun. Bu kişileri "Sahibinden Satılık", süresi dolmuş ilanlar, internet tarafından oluşturulan potansiyel müşteriler, kapı çalma veya belirli bir alıcı adına bir ev bulmak için; bölgenizi en kapsamlı bir şekilde dolaşın. Mahalle turu bilgilerinizi CRM'inize yüklediğinizden emin olun ve hedeflerinize ulaşana kadar onları takip edin.
  • O bilgi yeni bir şey. Bir kamu yatırımının yeni bir özelliğini öğrenebilir, yeni bir mahallede güncel envanteri öğrenebilir veya yeni bir uygulama veya bilgisayar programında nasıl ustalaşacağınızı öğrenebilirsiniz. Bu eylem becerilerinizi geliştirecek ve kendinizi ortalama bir danışmandan yeni bilgiler edinerek ayıracaksınız.
  • Birinin etki alanındaki insanlara başvurun. Her hafta mal ve hizmetler için tavsiyeye ihtiyaç duyan insanlarla karşılaşıyorsunuz. Etki alanınızdaki birine her hafta (veya fırsat kendini gösterdiğinde) bir başvuruda bulunduğunuzda, o kişinin size geri dönme olasılığı çok daha yüksektir. Görüşmenizde konu kendiliğinden emlak işine gelecektir.

Özetle;

3 – Etki alanınızdaki üç kişiyle konuşun.
2 – Gayrimenkul alması veya satması gereken iki yabancıyı bulun.
1 – Yeni bir şey öğrenin.
1 – Etki alanındaki bir kişiye haftada en az bir kez başvuruda bulunun.

3-2-1-1'lerinizi günlük olarak yapsaydınız, işiniz üç ay içinde nasıl görünürdü?

Devam edin - deneyin! Seçim senin.

DİĞER HABER
27 Ekim 2021