"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Ağa Katılın: Emlakbroker.com İçin Yazmalısın!

Türkiye'nin en popüler emlak pazarlama ve teknoloji blogunda kariyer yolculuğunda görünürlüğünüzü  artırmak ve kişisel markanızı oluşturmak istiyorsanız onbinlerce profesyonel okurun ziyaret ettiği blogumuzun yaratıcı ekibine katılın.

Bir gayrimenkul danışmanı veya konuk yazar olarak emlakbroker.com'da yayınlamak için emlak sektörü ile ilgili uzman iş yazıları ve kısa ipuçları yazabilir ve gönderebilirsiniz. 

Mükemmel Bilgi Kaynağı

Emlakbroker.com ekibi ile yola çıktığımız günden bu yana emlak sektörünün içerik kaynağı olmayı kendimize hedef edindik. Sizce buradaki amaç neydi? Yalnızca içeriği dolu makaleler hazırlayıp gelen geri dönüşlerin verdiği hazzı tatmak mıydı? Elbette ki değil. Burada çok daha büyük bir amaca hizmet edildiğini belirtmek isteriz. O da emlak ekosistemine fayda sağlamak.

Hazırladığımız makalelerin her biri, emlak ve teknoloji dünyasına ilişkin farklı bir bilgiyi sizlere aktarıyor. Pazarlamadan, girişimlere, müşteri ilişkilerinden satış tekniklerine kadar bu sektörün parçası olan daha pek çok konu hakkında araştırmalara, uzman görüşlerine ve kendi yorumlarımıza yer veriyoruz.

Sunduğumuz bu bilgiler karşılığında aldığımız geri dönüşler ise emlak sektöründe farkındalık oluşturmak adına ne kadar büyük yol kat ettiğimizi bize gösteriyor ve bununla gurur duyuyoruz. Yeni tasarımımız ile yayına girdiğimiz dönemde ise sitemize sizlerin de katkıda bulunabileceği yepyeni bir bölüm ekledik. Emlak profesyonellerini ağımıza katarak onların kıymetli fikirlerini ve tecrübelerini sitemizde yayınlayacağımız bu bölüm, emlakbroker.com aracılığı ile emlak ekosistemine sizlerin de katkıda bulunmanızı sağlayacaktır. Bu işbirliği, sektördeki kaynaşmayı sağlamayı hedeflerken sektöre dair yeni fikirlerin ortaya çıkmasını da amaçlıyor.

Sizi aramızda görmek istiyoruz...

Başlamak için şunları yapın ...

İletişim bilgilerinizi ve en iyi yazınızın bir örneğini; konu başlığını içerik yazarak emlakbroker.com@gmail.com adresine gönderin .

Kimler katkıda bulunabilir?

Mesleki kariyeri için bir tutkuya sahip danışmanlar ve brokerlar emlakbroker.com katılımcısı olmaya davet edilir. Mesleki kariyerinize yeni bir adım atarak serbest yazarlık yoluyla bilgilerinizi, fikirlerinizi paylaşmak ister misiniz? Sonuç odaklı editoryal içerik için bir tutkunuz varsa, bize ulaşın. 

Ne sıklıkta katkıda bulunabilirim?

Katkıda bulunmak isteyen profesyoneller ayda bir veya iki makale yazabilir.

Ne hakkında yazabilirim?

  • Sizin için önemli olan konular, müşterileriniz, meslektaşlarınız, verimlilik uygulamaları, rakipleriniz, tedarikçileriniz, gayrimenkul sektörü liderleri, teknoloji, global gelişmeler, girişimler, ilginç haberler.
  • Gayrimenkul sektöründe özel bir niş (örneğin lüks).
  • Kişisel bir deneyim.
  • Kimsenin sunamayacağı değerli bir içgörü ve ipuçları.
  • Meslektaşlarınızı işlerini büyütmesine yardımcı olacak yeni bir süreç, uygulama veya teknoloji konusunda eğitin.
  • Makaleler 300-800 kelime olmalıdır.

Detaylı bilgi için Ağa Katılın sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER HABER
04 Ocak 2018