"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Ağustos'un En Ünlü 7 Gayrimenkul Haberi: Ben Affleck, Richard Gere, Brad Pitt ve Donald Trump

Dünya gündeminde her zaman popüler olan ünlülerin gayrimenkule olan ilgileri oldukça dikkat çekiyor. Emlak Haber sitesi TopTenRealEstateDeals.com, Ağustos ayında dünyaca ünlü yıldızların emlak haberlerini derledi.

İşte Ağustos ayında ünlü kişilerin emlak haberleri:

"Ben Affleck, Bekar Malikanesini Listeliyor"

Jennifer Lopez ile evlendikten sadece birkaç hafta sonra Ben Affleck, yedi yatak odalı Pacific Palisades evini 30 milyon dolara listeledi. Ben, Jennifer Garner'dan boşandıktan sonra bu evi 2018'de 13.500 metrekarelik evi 19 milyon dolara satın aldı. Lopez ve Affleck, Jen'in Bel Air malikanesinde tadilat tamamlanana kadar kiralık bir evde kalıyor.

"Richard Gere, Paul Simon'ın Connecticut Evini Satın Aldı"

Paul Simon ve eşi Edie Brickell'in Connecticut'taki 31 dönümlük New Cannan, Connecticut'taki evlerini 10.8 milyon dolara sattıkları basına yansımıştı, ancak bu anlaşmanın daha fazlası var - Mülk kayıtları alıcının Richard Gere olduğunu gösteriyor. Gere, 2016 yılında Matt Lauer'e 33 milyon dolara sattığı 12.000 metrekarelik Strongheart Malikanesi de dahil olmak üzere bölgede uzun zamandır ev sahibi.

"Brad Pitt Emlak Koleksiyonunu Genişletiyor"

Brad Pitt kısa süre önce Kaliforniya'nın en tarihi ve ilginç evlerinden birini satın aldı. Carmel Highlands'de 1918 civarında inşa edilen ev, kayalık bir uçurumun üzerine yerel kaynaklı kumtaşı ve granitten inşa edilmiş. Pitt, bu muhteşem mülk için 40 milyon dolar ödemiş. Brad, 2001'den 2006'ya kadar Jennifer Aniston'la birlikte sahip oldukları Brad ve Jennifer balayı evi de dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'da bir dizi ev satın aldı ve sattı.

"Amber Heard'ın Çöl Evi Satıldı"

Amber Heard, California'nın Yucca Vadisi'ndeki üç yatak odalı, altı dönümlük çöl evini 1.05 milyon dolara sattı. Tesisin özelliklerinden biri, dağ kenarındaki bir çardak için yapılan 110 metrelik bir köprü.

"Donald Trump'ın Piyasadaki İlk Konağı"

Donald Trump 1982'de eşi Ivana ile Greenwich, Connecticut'ta bir yarımadada 5,8 dönümlük bir ev olan ilk malikanelerini 4 milyon dolara satın aldıklarında henüz 35 yaşındaydı. Yıllar boyunca evde yapılan birçok değişiklik, ekleme ve bir dizi satılık listelemeden sonra, Donald Trump'ın ilk malikanesi 29.9 milyon dolarla piyasaya geri döndü.

"Hugh Jackman'ın 22 Milyon Dolarlık New York Penthouse'u"

Hugh Jackman kısa süre önce New York'un en güzel çatı katlarından biri için 22 milyon dolar ödedi. Jackman'ın Manhattan'daki yeni evi, 4.675 fit kare, üç yatak odası, 14 fit yüksekliğinde tavandan tabana pencereler ve Hudson Nehri'nin kartpostal manzaralarını içeriyor. Hugh kısa süre önce West Village apartmanını 38.9 milyon dolara sattığını ayrıca belirtelim.

"Janet Jackson New York'ta Satıyor"

Janet Jackson, New York'taki dairesini 8.8 milyon dolara sattı. Janet, 1998'de 2,8 milyon dolara satın aldığı üç yatak odalı daire için 8,95 milyon dolar istiyordu. Ev, 10 metre yüksekliğinde tavanlara ve Central Park manzarasına sahip.

DİĞER HABER
02 Eylül 2022