"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Avenue ile Emlakçı da, Satıcı da, Alıcı da Bulmak Artık Çok Kolay

Son yıllarda, tüketicilerin daha hızlı ve etkin bir şekilde ev satın alıp satabilmelerine yardımcı olmak amacıyla birçok web sitesi, girişim ve uygulama geliştirildiği kanıksanamaz bir gerçek.

Bunlardan biriside Avenue. Avenue tüketicilerin gayrimenkul ihtiyaçları için emlakçılarını bulma, onlarla iletişim kurma ve iş birliği yapma şeklini değiştirmeyi amaçlayan yeni ve de açık bir iletişim aracı ve uygulaması. Belirli bir mahalle, konum veya gayrimenkul ile alakası olan herhangi bir soruya sahip olan alıcı ve satıcılar bu uygulama ile birlikte yerel bir emlakçı ile direkt olarak iletişime geçebiliyorlar

Uygulamanın kullanıcıları ücretsiz bir şekilde sorularına cevap alabiliyorlar, başka bir güzel yanı da aracın kullanımının tamamen ücretsiz olması. Hem hızlı hem de kullanışlı bir uygulama olan Avenue satıcı veya alıcının gayrimenkul ile alakalı olan merak ettikleri sorularına cevap bulmalarında yardımcı oluyor ve de müşterilerin zamanını boşa gitmemesini sağlıyor. 

Gayrimenkul profesyonelleri de Avenue’nin talep ve müşteri yaratma açısından mükemmel bir araç olduğunun farkına varmışlar. Avenue uygulamasını kullanmayı tercih edenler zaten belirli bir bölge ile ilgilendiklerinden dolayı potansiyel müşteri adaylarına yüksek kaliteli hizmetler sunuyor. Avenue ile günlük olarak kendi yerel şehirlerindeki yüzlerce alıcı ve satıcıyla iletişime geçebilmek hem çok kolay, hem çok hızlı, hem de maliyetsiz.

Bu uygulamada sorulara cevap vermek de bir o kadar hızlı ve kolay. Emlak profesyonelleri basit bir şekilde Avenue’de kendilerini tanıtıyorlar ve onaylı olabilmek adına gayrimenkul lisans numaralarını temin ediyorlar. Siteden onay aldıktan sonra emlak profesyonelleri uygulamaya giriş yapabilmek adına kişisel bir kod gönderiyorlar ve daha sonra sorular cevaplanmaya başlıyor.

Avenue’nin yaratılma amacı mevcut ev satım-alım süresinin hem alıcı hem satıcı hem de emlak profesyoneli için genel olarak korkutucu ve de sinir bozucu olmasını engellemek. Şirketin kurucuları inanıyorlar ki, bir emlakçıdan yardım istemek için kullanılan mevcut yöntem mobil müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ne yeterli, ne de verimli.

Günümüzün iş dünyasında zaman çok değerli bir emtia. Tüketicinin bir sonraki evini bulmasına yardımcı olmak için doğru gayrimenkul profesyonelini bulması artık hem basit hem de kolay olmalı. İşte Avenue burada devreye giriyor. Avenue tüketicilerin 15 saniye içinde yanıt ve yardım almalarına istekli olan gayrimenkul emlak profesyonellerini bir uygulama kadar yakınınıza getiriyor.

DİĞER HABER
15 Nisan 2016