"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Büyük Veri, Küçük Adımlar: Bir Yatırım Stratejisi Oluşturmak için Tapusor.com'u Kullanın

Kabul edelim: Birçok yatırımcı, emlak danışmanı ve aracı şirketler veriden çekiniyor.

Bugün, aklımızı karıştıran o kadar çok veri var ki, nereye yatırım yapacağınız, hangi bölgede en iyi fırsatlar olduğu ve hangi alanların yatırım için bir sonraki sıcak bölgeler olabileceği konusunda güncel ve güvenilir bilgiler için nereye başvuracağınızı bilemeyebilirsiniz.

"Büyük veri" terimi bile kulağa bunaltıcı gelebilir. Bu kavram 2000'li yılların başında artan bilgi hacmini, değişkenliğini ve doğruluğunu düzenlemenin ve işletme sahiplerinin eğilimleri görmelerine ve bilinçli kararlar vermelerine olanak sağlamanın bir yolu olarak ortaya çıktı . 

Eskiden kalma yöntemleri devam ettirerek çeşitli kaynaklardan veri toplamak ve karar vermenizde size yardımcı olacak dev elektronik tablolar oluşturmak için saatler harcamak epey maliyetli bir yöntem olurdu. 

Yeni para biriminin hız olduğu dünyamızda, daha iyi bir seçenek, verileri hızla gözden geçirmek ve işletmenizde kullanmak için bulut tabanlı bir SaaS çözümü olan Tapusor'u kullanmanız olacaktır.


Tapusor, yaşamınızın en önemli ticari kararlarını alırken sizlere gerekli olan bilgi ve uzmanlığı sağlıyor.

Tapusor gayrimenkul profesyonellerine; daha verimli emlak yönetimi, etkin pazarlama imkânı, kısa satış süreleri ve stratejik yatırım kararları için yüksek teknolojik altyapısını kullanmanıza olanak tanıyan Türkiye'nin akıllı emlak sitesidir.

Emlak Bulut Tabanlı Tapusor SaaS Çözümü Nedir?

Bu kulağa karmaşık ve yüksek teknolojili bir kavram olarak gelebilir. Ancak gerçekten oldukça basit ve kullanışlı bir veri işleme merkezinin size her türlü kazanç sağlayacağını söyleyebiliriz. Burayı güvenilir ve güncel verileri toplayan ve en iyi yatırım kararlarını verebilmeniz için tam olarak istediğiniz bilgilere odaklanmanızı sağlayan çevrimiçi bir "yer" olarak düşünün. 

Büyük veriler, iş sonuçlarınızı karşılamak için akıllı filtreler ve sıralama araçlarıyla en son bilgileri derleyerek size saatlerce çalışmadan tasarruf etmek için tasarlanmıştır. 7 gün 24 saat kullanılabilen Tapusor.com gibi bulut tabanlı bir çözüm, bölgesel gayrimenkul trendleri ve piyasa dışı anlaşmaları rakiplerinizden önce görebilir ve yatırımcılarınıza da destek olabilirsiniz.

Çok Sayıda Veri (ve İçgörü) Parmaklarınızın Ucunda

Ülke çapında milyonlarca mülk var ve her mülkün yüzlerce veri noktası ve düzinelerce farklı durumu var. Tapusor ile, aşağıdakiler de dahil olmak üzere en iyi fırsatları bulmak için tüm bu verileri anında filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz: 

Sıcak yatırım pazarları: Belirli bölgelerdeki araştırma eğilimlerini birleştirerek İl/ilçe satışlarını, gerçek değerinde mülk değerlemelerini, bölgenin demografik yapısını ve kiralama geçmişini net ve kolay bir şekilde görebilirsiniz. Dönemsel çıkarılan analiz raporlarını tarayarak belirli pazarların neden patlama yaptığına ilişkin kısa ve ilgi çekici analizleri okuyabilirsiniz. Yatırımcılarınıza güven duyacakları özel analiz raporlarını sunarak dakikalar içinde kolayca ve güvenli bir şekilde yatırım yapmalarını sağlamış olursunuz.

Spesifik bölge değerlemesi: Tapusor.com'da hedeflenen bölgedeki mülklerden anında veri çekerek, düşündüğünüz alanlarda neredeyse "gerçek satış fiyatları" bilgisine sahip olabilirsiniz . 

Yatırımın maliyeti: Bir yatırımcı olarak, yatırım maliyetlerinin büyük ölçüde değişebileceğini bilirsiniz. Önemli bir yatırım kararını düşünürken, doğru ve hızlı bir tahmine ihtiyacınız olacaktır. Potansiyel olarak Türkiye'nin en büyük veri kaynağına sahip veri işleme girişimi olan Tapusor.com gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için güvenilir bir yaklaşım sunuyor. 

Tapusor, Yeni Anlaşmalar Sağlamanıza Nasıl Yardımcı Olabilir?

Belirli yatırım amaçlı gayrimenkul türlerini ararken, kesinlik ve doğruluğa ihtiyacınız oluyor. Belirli bir mülk türünü kolayca hedeflemenizi sağlayan bir sisteme sahip olmak bir emlak danışmanı olarak size ve yatırımcılarınıza  zaman, emek ve pazarlama harcamalarından tasarruf sağlayacaktır.

Aramanızı daha hızlı ve kolay hale getirmeye yardımcı olmak için, önceden filtrelenmiş seçilmiş hızlı listeleme özelliklerini kullanarak Tapusor.com'a başlayabilirsiniz. Daha fazla deneyim kazanıp yatırım stratejinizde hedefler belirledikten sonra, gayrimenkul iş ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak için özellikli filtreleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlk Küçük Adımları Atın ve Daha Fazla Deneyim Kazanın 

Kendinizi bir teknoloji uzmanı olarak görmeseniz bile, Tapusor'un sağlamış olduğu büyük veriden yararlanabilirsiniz. Emlak yatırımcılarının, şirketlerin ve danışmanların emlak değerleme zorluklarını aşmaları için emlak büyük verilerini daha rahat kullanmalarına yardımcı olan Tapusor.com girişimi hakkında yakın zamanda yeni güncellemeleri buradan duyuracağız.

DİĞER HABER
27 Eylül 2021