"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Coldwell Banker’a Yeni Başkan Geliyor

Gayrimenkul sektörüne uluslararası alanda büyük hizmetler veren Coldwell Banker firması, artık yeni bir başkana ve CEO’ya sahip. 2009 yılından beri ERA Franchise Sistemleri’nin başkanı ve CEO’su olan Charlie Young, 1 Eylül 2016 tarihinden itibaren Coldwell Banker’ın başkanı ve CEO’su olarak görev alacak.

Coldwell Banker Gayrimenkul Franchise sistemine liderlik etmenin bir ayrıcalık olduğunu ve kendisine onur verdiğini belirten Young, firmanın önemini şu cümleler ile vurguluyor:

Uzun yıllar içerisinde Coldwell Banker’ın özelliklerini ortaya koyan yenilikçi geleneğine ve günümüze taşıdığı 100 yıllık mirasına büyük saygı duyuyorum. Firmanın yurtiçinde ve yurtdışında gayrimenkul pazarındaki varlığını birlikte büyütmek ve seçkin ağını oluşturan üyeleri ile bağlantı kurmak için sabırsızlanıyorum.

Charlie Young Kimdir?

Charlie Young2004 ile 2009 yılları arasında Coldwell Banker’da pazarlama bölümünde Başkan Yardımcısı olan Young, bu görevi boyunca pek çok yenilikçi programa öncülük etmiştir. 2009 yılından beri ise ERA’da hizmet veren deneyimli uzman, günümüze kadar buradaki görevini sürdürmüştür.

Gayrimenkul iş yönetiminde 20 yıldan fazla bir süredir çalışan ve kazandığı deneyimi sayesinde gayrimenkul işletmeleri, pazarlama ve yatırım alanlarında önemli işlere imza atan Charlie Young, ERA’ya başkanlık ettiği süre boyunca firma markası altında bir dizi girişimi gerçekleştirmiş ve yenilikçi fikirleri neticesinde ZapLabs’ı kurmuştur.

Sektörde geçirdiği yıllar boyunca pek çok başarıya imza atmış olan ve 2016’nın eylül ayında Coldwell Banker’a bu sefer başkan olarak girecek olan Young, diğer firma yetkilileri tarafından da övgüyle anılıyor. Coldwell Banker’ın ve ERA’nın kardeş firması olan Realogy Franchise Group’un başkanı olan Alex Perriello, Young hakkında şu açıklamalarda bulunuyor:

Charlie Young, Reology’deki hizmet verdiği 12 yılı boyunca, olağanüstü liderlik özellikleri, sağlam stratejik fikirleri ve yenilikçi tutkusu ile müthiş bir performans göstermiştir. Şimdi içinde yetişmiş olduğu Coldwell Banker’a geri dönerek buranın gelecekteki başkanı olacak.

Coldwell Banker

Coldwell Banker, gayrimenkul sektöründe tamamen yenilikçi bir çalışma prensibi izleyen ve 1906 yılında San Francisco’da kurulduğu andan itibaren kalitesini arttırarak hizmet vermeye devam eden önemli bir emlak firmasıdır. Gayrimenkul sektöründeki faaliyetini 100 yıldan fazla bir zamandır sürdüren firma, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında tüm dünya çapında hizmetini sürdürmeye devam ediyor.

Gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan emlak firması, günümüzde 50 ülkede, 3 bin 200’ü aşkın ofisi ve 120 bini aşkın gayrimenkul danışmanı ile gayrimenkulün her alanında hizmet veriyor. Satış yaptığı mülklerin toplam değeri 500 milyar olan firmanın aldığı toplam komisyon bedeli 6 milyar dolar olup dünyadaki en fazla ciro elde eden gayrimenkul firması olarak biliniyor.

Firmanın hizmet verdiği 50 ülke arasında Türkiye de bulunuyor. Coldwell Banker Türkiye adı ile hizmetini ülkemizde sürdüren firmanın Türkiye Ülke Direktörlüğü’nü Gökhan Taş üstleniyor. Gökhan Taş ve ekibi, Coldwell Banker’ın 109 yıllık uluslararası deneyimini Türkiye'ye taşıyor.

DİĞER HABER
23 Temmuz 2016