"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
E-Bültenlerinizi Canlandırmanın 4 Yolu

Portföyünüzü e-bültenler aracılığıyla potansiyel müşterilere göndermek harika, peki ya satış yaptığınız müşteriler? Geçmişteki müşterilerle iletişimde kalmak, bir dahaki sefere sizi hatırlamalarını sağlar ve tavsiye alma şansınızı artırır.

E-bültenler, hedef kitlenizle bağlantı kurmak için hala etkili bir pazarlama stratejisidir. Şu anda içerik tabanlı bir e-posta kampanyası göndermeyi düşünüyorsanız veya bir kampanya yapmayı düşünüyorsanız, mail açılma oranlarını ve etkileşimi yüksek tutmak için bazı fikirleri burada bulabilirsiniz.

  • E-bülten kampanyanız geçmişte tutarsızsa veya açılmadıysa ve onu yeniden canlandırmak istiyorsanız, bir yeniden katılım kampanyası başlatın. Bir anket, katılımcıların yüzde 63'ünün yeniden katılım e-postalarını "çok etkili" bulduğunu gösteriyor. Bu, bir süredir e-postalarınızı açmamış abonelerde iyi çalışan bir yöntem olur. "Sizi özledik" girişiyle aradaki gecikmeyi kabul edin ve tıklanacak bir makale veya piyasa raporu gibi tek bir harekete geçirici mesaja odaklanın.
  • Yerel ev değeri trendleri, satış verileri, geliştirme güncellemeleri ve diğer emlak haberleri gibi yerel piyasa raporlarını paylaşın.
  • Ev bakımı veya iç tasarım trendleri sunun. Bir müteahhidin nasıl denetleneceği konusunda tavsiye verin. Bir evin değerini artıracak temel iyileştirmeleri listeleyin. Mevcut alıcılarınızın bir evde ne aradığı hakkında bir blog yazısı yazın ve paylaşın.
  • İzleyici geri bildirimi istemeyi unutmayın. Hedef kitlenizin ne okumaktan hoşlandığını öğrenmenin en basit yollarından biri onlara bu konu hakkında soru sormaktır. Bültenlerinize bir geri bildirim işlevi ekleyin veya kısa bir anket gönderin.
DİĞER HABER
17 Mart 2022