"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Emlak Ofisi, İki Haftada 350 Binden Fazla Görüntüleme ile TikTok'un Pazarlama Gücünden Yararlanıyor

LettingaProperty.com, genç kitlelere ulaşmak için günümüzün en popüler sosyal medya platformu TikTok'ta pazarlama faaliyetlerine başladı ve iki haftada 350.000'den fazla görüntülemeyi başardı.

Ev kiralama ofisinin, TikTok'u daha geniş bir pazarlama stratejisinin parçası seçmesinin ardındaki fikir, LettingaProperty.com ekibinin ev sahipleri ve kiracıları nerede olursa olsun ipuçları ve tavsiyeler sunabilmesiydi. Şimdiye kadarki paylaştıkları en popüler ipucu, bir ev sahibinin kiracılı bir mülkü ziyaret edebilmesi için 24 saat önceden yazılı bildirimin gerekli olduğuna dair altı saniyelik bir hatırlatma oldu.

LettingaProperty.com Ceo'su Lettinga, hem ev sahipleri hem de kiracılar için kiralama deneyimini iyileştirmeye yardımcı olacak teknolojiyi kullanmaya odaklandığını söylüyor.

Kurucu ve CEO Jonathan Daines LettingaProperty.com Business İnsider'a verdiği röportajda şu yorumu yaptı: “Teknoloji, kiralama deneyimini geliştirmek için çok fazla potansiyele sahip. TikTok'u kullanarak bunu göstermek istedik - kiracılar ve ev sahipleriyle kiralamayı ilgili herkes için daha iyi hale getiren yeni yollarla bağlantı kurmanın ne kadar kolay olabileceğini ispatlamış olduk."

“Pazarlama her zaman büyük miktarlarda para harcamakla ilgili değil; bazen sadece farklı düşünmek için biraz zaman ayırma meselesidir.”

DİĞER HABER
24 Şubat 2022