Mail listemize abone oldunuz mu?
Emlak Sektöründe Yeni Yönetici Asistanı: Leafinbox

Hepimizin gözünde arşiv deyince o pembe dosyalar gelir. Ve onları ayrı bir odada saklayan arşivciler ve düzenleyiciler… Artık dijitalleşip globalleşen dünyada aklınızdaki bu resmi yerle bir edecek bir program üretildi : Leafinbox

Bu program sayesinde artık belgelerinizi sınıflandırmanıza ve saklamanıza gerek duymayacaksınız çünkü Leanfinbox bunu sizin için en iyi şekilde yapmaya hazır.

Milli ve Yerli Bir Girişim

Milli bir girişim ve yerli bir uygulama olan Leafinbox sayesinde başta emlak sektörü olmak üzere bir çok sektör kağıt çöplüğünden kurtuluyor. Artık bir imza için başka bir şehre gitmenize de gerek yok. Leafinbox size oturduğunuz yerden belgelerinizi imzalama fırsatı sunuyor.

Arşiv belgelerinizi saklamak ya da hepsini sınıflandırmak için ayıracağınız zamanı size kazandıran Leafinbox ile işleriniz daha çok kolaylaşacak. İki ay önce hizmet vermeye başlayan ve Erhan Tahminciler’in kurduğu Leafinbox milli bir girişim ve yerli bir uygulama olmasıyla da göz dolduruyor. 

Bütün Masraflarınızı Bir Kenara Bırakın

Bir çok iş yeri belgelerini düzenleyip saklamak için kırtasiye harcaması yapar. Ayrıca bu yetmezmiş gibi bir de bunları yönetmesi için asistan yöneticileri tutar. Ama Leafinbox bu masrafların hepsinin önüne geçiyor. Emlak sektöründe olduğu gibi farklı sektörlerde de imza isteyen bütün belgeleri tek bir tıkla (token, e-imza, onay vs.) imzalamaya ve düzenlemeye yarayan Leafinbox, belgelerin e-posta, FTP, Web service, ODBC, ERP, CRM sistemlerine de dağıtımını sağlıyor. 

Bir yıldan kısa bir sürede Ar-Ge çalışmalarının tamamlanmasının ardından ortaya çıkan Leafinbox, bir çok sektörde hizmet veren şirketlerin dijitalleşmesine yardımcı olarak hem vakit hem de nakit kazandırması açısından önemli bir girişim. Ücretsiz üyelik şansıyla kullanıcılarına 15 gün 15 e-imza fırsatı sunan Leafinbox aynı zamanda aylık 15 dolardan başlayan ücretli paketleriyle de  güzel imkanlar sunuyor. 

Bİr İmza İçin Artık Seyahat Etmenize Gerek Yok

Microsoft BizSpark desteği alan Leafinbox, Windows aracılığıyla daha önce hiçbir uygulamada karşılaşmadığınız olanakları size sağlıyor. Leafinbox uygulamasıyla işleriniz daha hızlı bir şekilde daha ucuza yola girmiş oluyor. Ayrıca token ile yasal e-imza özelliği şimdilik Linux ve MacOS aracılığıyla sağlanmasa da Erhan Tahminciler yakında bu özelliği de aktifleştireceklerinin müjdesini verdi.

Türkçe, İngilizce, Rusça, İspanyolca dillerinde hizmet veren Leafinbox‘ın global bir uygulama olması da cazibesini artırıyor. Leanfinbox sayesinde artık şehirlerarası ticaret anlaşmaları ve sözleşmelerinizi yerinizden kalkmadan imzalayabilirsiniz. Eğer e-imza destekli bir belge yönetim platformuna ihtiyacınız varsa bu uygulama tam size göre. Daha fazla beklemeyin hem nakit hem de vakit kazanın…

DİĞER HABER
22 Ağustos 2017