"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Emlakçılar için 5 Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

Kış tatillerinin bitişinin yasını mı tutuyorsunuz? Tatil dönüşü piyasa endişelerini zihninizden silmeye mi çalışıyorsunuz? Tatil sonrası hüznü yenmenin en iyi yolu, bir sonraki neşeli tatil olan Sevgililer Günü'ne odaklanmaktır!

Müşteriler ve potansiyel müşteriler için Aralık hediyelerine odaklanan bu kadar çok emlakçı ile öne çıkmanın harika bir yolu; Birkaç ay beklemek ve çabalarınızı Sevgililer Günü'ne odaklamak.

Buketçe hazırladığım müşterilerinizi cezbedecek 5 harika Sevgililer Günü hediye fikirleri.

Ama önce, hediyelerinizden en iyi şekilde yararlanmanız için bazı ipuçları:

  • Hedef kitlenizi bölümlere ayırmayı düşünün:  Hediye ne kadar alakalı ve kişiselse, o kadar akılda kalıcı ve anlamlı olacaktır. Örneğin, ilkokul çağında çocukları olan çok sayıda aileniz varsa, Starbucks hediye kartı yerine çocuk dostu ikramları tercih edebilirsiniz. Ya da belki çok fazla futbol hayranınız var, bu durumda futbol temalı bir hediye, bir torba şekerli kalpten daha iyi bir seçim olabilir.
  • Daha sonra bir e-posta veya kısa mesajla takip edin: "Küçük hediyenin ön kapınızda asılı olduğundan emin olmak istedim! Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun!" veya "Sizinle sohbet etmek çok güzeldi. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle! Ev almak veya satmak isteyen birini tanıyorsanız, onlarla bağlantı kurmak isterim!"
  • Kişiliğinizi ve markanızı yansıtın: Yufka yürekli bir iş markasına sahip utangaç bir insansanız, en keskin kelime oyunlarını kullanın. Ancak, lüks odaklı bir markaya sahip daha düğmeli biriyseniz, klasikleri tercih edin, örneğin bazı güzel çikolatalar ve basit bir "Sen benim işimin kalbisin" gibi. Tarzınıza uyan bir hediye duygularınızı daha gerçekçi hissettirecektir.

Ve şimdi lafı daha fazla uzatmadan bu Sevgililer Günü hediye fikirlerine geçelim.

1) Patlamış mısır - "Sevgililer Günü Kutlu Olsun demek için uğradım!"

patlamış mısır

Sevgililer Günü'nde etrafta dolaşan çok fazla tatlı varken, şekeri dengelemek için tuzlu bir şeyler olması güzel. Müşterileriniz bir çanta patlamış mısır karışımı almaya bayılacaktır. 

2) Konuşma kalpleri - "Konuşma gayrimenkule döndüğünde, konunun özüne inmek için beni arayın."

sohbet kalpleri

Sizi eski zamanlara geri götürmek için bir kutu çikolatalı kalpler gibi tatlı bir hediye yoktur. Müşterinize her zaman bir telefon kadar uzağınızda olduğunuzu bir hatırlatmayla birlikte küçük bir Sevgililer Günü nostaljisi sunun. Başka bir fikir, bu yazdırılabilir kartları Çiçeksepetinde bulabilirsiniz.

3. Kalp şeklinde kurabiyeler - "Sen benim işimin kalbisin."

kalp kurabiyeleri

Tatlı ve basit. Markanızla süslenmiş özel çerezler müşterinizin gülümsemesini garanti eder :) Resimdeki hediye etiketleri internetten satın alabileceğiniz yazdırılabilir etiketlerdir.

4. Kahve veya çay için hediye kartı

kahve hediye kartı

Bir kahve dükkanı hediye kartından daha iyi bir sürpriz var mı? Sanmıyorum. Sevgililer gününden nefret edenler bile bu Sevgililer Günü kartında hoşlanmayacak bir şey bulamayacaklar :)

İnternette hediye mağazalarından alınan bu kartlar, bir hediye kartı ve kartvizitiniz için harika bir seçimdir. Erken teslimat için acele etmeli siparişinizi şimdiden vermelisiniz. 

Ve bu senin için yeterince yeterli değilse :), her zaman arkasına bir not yazabilir ve şu fantastik satırlardan birini ekleyebilirsiniz:

  • Tavsiyeleriniz için kocaman bir "latte" teşekkürler!
  • Sizin gibi müşterilere sahip olmak ne büyük bir "mutluluk"!
  • Tavsiyelerinizi ne kadar takdir ettiğimi sıcak bir "espresso" ile anlatabilirim!

Sevgililer Günü hediyelerinizi şimdi hazırlamaya başlayın!

14 Şubat, siz farkına bile varmadan burada olacak ve bu sımsıcak hediyeler kendilerini sevimli bir şekilde etiketlemeyecekler, bu yüzden hazırlıklarınıza bugün başlayın. Hangi müşterilerin hediye alacağını belirleyin, adreslerinin doğru olduğundan emin olun ve insanlara emlakçı olarak size sahip oldukları için ne kadar şanslı olduklarını hatırlatacak o küçük takdir işaretlerini bir araya getirmeye başlayın.

DİĞER HABER
10 Şubat 2022