"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Emlakçılar İçin En İyi promosyon Ürünleri

Bir emlakçı olarak çalışmak, ödüllendirici ve değerli bir kariyerdir. Müşterinizin hayallerindeki evi bulduğunda yüzündeki mutluluğu ve sevinci görebileceğiniz dünyadaki tek iştir. Bununla birlikte, bu alandaki sorun, pazarın müşteri bulmayı zorlaştırabilecek iniş ve çıkışlardan geçmesidir. Şu anda promosyon çabalarına, özellikle de promosyon ürünlerinin zamana bağlı kullanımına güvenmeniz gerekiyor. Elinizde doğru hediyeler olduğunda, geçmiş, şimdiki ve gelecekteki müşterilere kolay ve etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İşte size tavsiye edeceğimiz favori promosyon hediyelerimizden bazıları:

Barbekü önlükleri

Barbekü önlükleri eğlenceli bir hediye fikridir. Ön tarafa logonuzu ve adınızı iliştirin ve müşterileriniz her dışarı çıktıklarında sizi hatırlayacaktır. Hatta ızgara fırçası, maşa ve spatula gibi bazı ızgara aletlerini de alabilirsiniz. Izgaranın yanında sıvı ürünler için isimli bardakları unutmayın!

Filiz kutuları

Filiz kutuları, içinde tohum veya filiz bulunan küçük kutulardır. Bitki yetiştirmenin, sebze bahçesi kurmanın veya sadece ev için taze çiçeklere sahip olmanın kolay bir yolu. Bu hediye, müşterilerinize, satış sözleşmesini imzaladıktan çok sonra evlerinde doğanın bir hediyesini görmek istediğinizi gösterir.

Araç kitleri

Tadilat gerektiren eski bir evi sattığınızda, müşterileriniz taşındıktan sonra yapacakları küçük işleri olduğunu bilirler. Küçük ama hoş karşılanacak markanızın adını içeren küçük bir araç kitiyle işe en iyi şekilde başlayın. Tornavidalar, çekiçler ve diğer çeşitli aletlerle dolu bu kitler, müşterilerinizin resimleri asmak ve mobilya monte etmek de dahil olmak üzere evin etrafında birkaç basit işi tamamlamasını sağlar. Böylece her tadilatta markanızın adı ön planda olacak.

Bahçe araç ve gereçleri

Her parçanın tutacağında markanızın adının yazılı olduğu bir dizi bahçe aletinden daha iyi ne olabilir? İnsanların yeni bir eve taşındıklarında ilk yaptıkları şeylerden biri çevre düzenlemesini düşünmektir. Bu kitler, müşterilerinize yeni evlerinin mülkiyetini alır almaz bahçe işlerine başlamak için ihtiyaç duydukları her şeyi verecektir. Şemsiye de fena fikir sayılmaz :)

Not Panoları

En iyi promosyon ürünleri genellikle en basittir. Birçok ev sahibi, programları veya önemli tarihleri ​​takip etmek için bir not panosu kullanır ve bir not panosunu emlak markanız için harika bir promosyon ürününe dönüştürebilirsiniz. Ev şeklinde olan veya ön tarafında ev tasarımı olan panoları bulun ya da özel yaptırın. Müşterileriniz bilgi almak için panoya her baktıklarında adınızı ve numaranızı göreceklerdir :)

Promosyon ürünleri, emlak markanızı geçmiş, şimdiki ve gelecekteki alıcılar ve satıcılar için akılda tutar. Tek ihtiyacınız olan, markanızın öne çıkmasına yardımcı olacak eğlenceli ve kullanışlı bir ürünü müşterilerinize hediye etmek olacaktır.

DİĞER HABER
05 Eylül 2021