"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Emlakçıları Aradan Çıkaran Girişim NoBroker.com Hindistan'ın İlk Proptech Unicornu Oldu

No Broker, son yatırım turunda 210 milyon dolarlık yatırım alarak 1 milyar dolar değerleme ile Hindistan'ın ilk proptech unicorn'u oldu. Böylece No Broker'ın bugüne kadar aldığı toplam yatırım 361 milyon dolara ulaştı.

E Serisi yatırım turuna, General Atlantic, Tiger Global Management ve Moore Strategic Ventures tarafından 210 milyon dolar finansman sağlandı.

(Soldan sağa): Amit Kumar Agarwal, CEO ve NoBroker.com'un kurucu ortağı Akhil Gupta, CTO ve NoBroker.com'un kurucu ortağı Saurabh Garg, Baş İşletme Sorumlusu (CBO) ve NoBroker.com'un kurucu ortağı

No Broker'ın kurucu Ortağı Saurabh Garg, "Kiralama, satın alma, ev hizmetleri, finansal hizmetler ve topluluk yönetimi gibi mülkle ilgili tüm ihtiyaçlar için tek durak noktasıyız. Müşterilerden herhangi bir aracılık ücreti almıyoruz." "En son finansman turu, teknoloji gücümüzü daha da geliştirmemize ve ev hizmetlerimize ve finansal hizmetlerimize daha fazla yatırım yapmamıza yardımcı olacak." ifadelerine yer verdi.

Garg, mevcut finansmanın şirketin mevcut ve yeni şehirlerde daha fazla müşteriye ulaşmasına yardımcı olacağını ve yeni ev arayışından, taşınmaya ve hatta teknoloji yardımıyla sorunsuz yaşayan toplumunuzu yönetmeye kadar tüm gayrimenkul yolculuğunu düzenlemeye yardımcı olacağını söyledi.

Şirketin şu anda teknoloji ve ürün geliştirme departmanında 150'ye yakın çalışanı var. Önümüzdeki yıl bu sayıyı ikiye katlamayı planlıyor.

Yedi yıllık girişim, kullanıcılarına, Bangalore, Mumbai, Pune, Chennai, Haydarabad ve Delhi-NCR olmak üzere altı metropolde mülk alıp satmalarına ve kiralamalarına olanak tanıyan, teknoloji tabanlı, aracılık gerektirmeyen bir emlak platformu sunuyor.

DİĞER HABER
01 Aralık 2021