"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Folio: Meşgul Emlakçılar İçin Yeni Gmail Asistanı

İş planlamalarınızı daha kolay yapabilmek için kullanabileceğiniz birçok uygulama var. Ama Amitree firmasının yeni uygulaması Folio, Gmail ile eşzamanlı çalışarak direkt olarak emlak danışmanlarına hitap etmeyi amaçlıyor.

Gayrimenkul danışmanlarının satış süreçleri içerisinde takip etmeleri gereken çokça adım var. Aynı anda çok fazla müşteri ile ilgilendikleri için bu süreçleri eş zamanlı olarak takip edebilmek kolay değil.

Folio, bilgileri mail hesabınız üzerinden takip ederek kişisel dijital asistanınız olarak çalışıyor.

Uygulamanın amacı, maillerinizdeki içerikleri analiz ederek hangi satış işleminde hangi noktada olduğunuzu algılayabilmek. Uygulama, mailleri satışlarla ilişkilendirebilmek için maillerinizde yer alan anahtar kelimeleri inceliyor. Bu inceleme sonucunda, ilgili satış ile ilgili mailleri bir klasör içerisinde topluyor ve size süreciniz için saydamlık sağlıyor.

Uygulama üzerinden müşterinizle paylaşabildiğiniz takvimler de yaratabiliyorsunuz. Böylelikle süreç iki taraf için de açık ilerliyor.

Uygulama, düzenlemeleri yaparken mail kutunuzun genel yapısını bozmuyor. Sadece mailleri klasör bazında görebilmenizi sağlıyor. Bu klasöre atanan mailleri iptal edebiliyor ya da klasörler arası taşıma gerçekleştirebiliyorsunuz.

Uygulama tamamen ücretsiz. Ama bu uygulamanın da satın alabileceğiniz yükseltilmiş bir paketi var.

Folio’nun sizin için neler yapabileceğini biz aşağıda sizin için özetledik.

 

 

 

DİĞER HABER
01 Aralık 2017