Emlak Broker 'Haber Merkezi' çok yakında yayında...
Hazırsanız Başlıyoruz: Etkinlikler EmlakBroker Tv'de İzlenir

Emlak dünyasının dijitalleşme yatırımları arttıkça bu alan odağında yer alan etkinlik sayısı da artıyor. Emlakbroker.com ekibi olarak gayrimenkul danışmanlarına fayda sağlayan önemli etkinlikleri sponsorlarımızın katkılarıyla yerinde takip edeceğiz. Gerçekleşecek etkinlik boyunca, tüm haber ve röportajları EmlakBroker Tv'de  bulacaksınız wink

Endeksa sponsorluğunda ve eğitmen Barış Kılıçarslan'ın sunumuyla gerçekleştirilen "Gayrimenkul Satışında İkna Yolları" konulu eğitimi yerinde izleyen ekibimizden Murat Yılmaz'ın müthiş enerjisi ile gerçekleştirdiği keyifli röportajları ve tüm detayları aşağıdaki videomuzda bulabilirsiniz.

Emlak ekosistemi içerisinde yer alan, gayrimenkul danışmanlarının iş verimliliğini artırıcı ve gelişimine katkı sağlayan girişimlerin ortaya çıkardıkları ürünleri geniş kitlelere tanıtmak ve desteklemek amacı ile emlak sektöründe gerçekleştireceğiniz etkinlikleriniz, başarı hikayeleriniz, tanıtacağınız ürün ve hizmetleriniz hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

DİĞER HABER
28 Ocak 2019