Burası emlakbroker.com... Ne kadar şey öğrendiğinin farkında mısın?
Her Danışmanın Bir Hikayesi Var: Volkan Affan Kanıgür

EmlakBroker Tv yepyeni ve oldukça faydalı bir programla yayında. 'Her Danışmanın Bir Hikayesi Var' serisi, sektörümüzün en popüler profesyonellerinin - liderlik, satış ve emlak yönetimi - arasındaki hikayeleri paylaşmasını sağlıyor. 

Programda daha önce söylenmemiş hikayeler olabileceği gibi bir danışmanın zamanı geri alma şansı olsaydı neleri farklı yapabileceğini bizlere açıklayarak bu konularda benzer sorunlar yaşayan danışmanlara yol gösterici olacaktır.

"Bir mum başka bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey keybetmez"

Gayrimenkul danışmanlığı kariyerinde olan tüm danışmanlar, kariyerlerinde öğrendikleri ya da büyüdükleri, çözüm önerisi sundukları önemli anları 'Her Danışmanın Bir Hikayesi Var' programında anlatabilir ve paylaşabilir.

Siz de deneyiminizi on binlerce danışmanla paylaşarak bir mum tutuşturmak isterseniz iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Emlakbroker.com ekibi için bilinen fakat kullanılmayan bilgi hiçbir işe yaramayan bilgidir. Doğruluğu kabul görmüş bir bilgi ne kadar çok bilinir ve ne kadar çok kullanılırsa o derecede değerli olur. Emlakbroker.com doğru ve değerli bilginin paylaşılması amacıyla vardır.

 

DİĞER HABER
06 Şubat 2019