"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Her Emlakçının Yıl Bitmeden Yapması Gereken 6 Şey

2023'de emlak kariyerinizden ve hayatınızdan daha fazlasını mı istiyorsunuz? İşte başarılı bir emlakçının size söyleyeceği büyük bir sır: Büyük satışlar yapan hiç kimse her gün bir plan yapmadan uyanmaz. İstediğiniz müşteriler, para ve fırsatlar sizin ayağınıza HİÇ gelmiyor. Onları almak sizin işiniz.

Hazırlık, planlama ve çabaya büyük bir inancımız var. Makalelerimizi okuyan emlakçılara mesleki kariyerlerinde uygulayacakları hileler ya da kısayollar öğretmiyoruz—Emlakçıları, bu meslekte dünyanın geri kalanında neler yaşandığını, son derece soğuk görünen bu mesleği en sıcak hale getirmeyi başaran makalelerimizle sizi sıradanlıktan sıradışı başarılara ulaştırmayı ve global düşünüp yerel davranmanız gereken tüm bilgileri büyük bir titizlikle vermeye çalışıyoruz: Sıkı çalışma ve sonuç alan kanıtlanmış teknikler.

Bir şeyleri gerçekten hızlandırmaya ve önümüzdeki yıl hedeflerinizi gerçekleştirmeye hazırsanız, plan yapmanız gerekir.

İşte sizi 2023'de başarıya hazırlayacak, yıl sonuna kadar tamamlamanız gereken altı adımlık bir Yapılacaklar Listesi:

1. Büyümeniz üzerine düşünün

2022 için satış hedeflerinize ulaştınız mı? Neden bu meslektesin veya neden bu meslekte olmalısın? Ne gibi pişmanlıklarınız var veya aldığınız dersler neler?

2. Yarını planlamak için bu geceyi kullanın

Her gün aslında bir önceki gece başlar; İşte o zaman ayaklarınız yere sağlam basar ve hazır olursunuz. O gün ne yapmanız gerektiğini düşünmek için her gün uyanana kadar beklerseniz, zaman kaybetmiş olursunuz! Planlama basittir, ancak işe yarar; Bir gece önce çocuğunun resim günü için kıyafetini hazırlayan anneyi ya da kötü şeyler yemekten kaçınmak için önümüzdeki haftaya yemek hazırlayan vücut geliştiriciyi düşünün; bu insanlar başarı için önceden plan yapıyor.

Aralık ayının büyük bir Pazar günü olduğunu düşünüyoruz, bu yüzden önümüzdeki yıl için ayrıntılı bir plan oluşturmak için Aralık ayını kullanın.

3. Kendi pazarınızı yaratın

Büyük emlakçılar piyasaya tepki vermezler - kendi pazarlarını yaratırlar. Kapıları çalın, aramalar yapın, yeni site görevlileri ile tanışın ve proje geliştiriciler ve diğer aracılarla ilişkilerinizi geliştirin. Emlakbroker.com'da paylaşmaya değer fikirlerinizle yer alın :)

4. Tutarlı bir şekilde sosyal yardıma başlayın

Her gün buluşacağınız bir hedef insan sayısı belirleyin (evet, her gün ) ve buna bağlı kalın. Müşteri adayları size gelmez, siz onları bulursunuz. Günlük hedef sayınızı 365 ile çarptığınızda, bu basit görevin bir yıl boyunca işinizi nasıl tamamen değiştirebileceğini görmek kolaydır.

5. Pazarlamaya Harcayın

Hedef pazarınız ve müşterileriniz için en fazla yatırım getirisi sağlayan sosyal platformlar hangileri? Bilmiyorsan öğren! Araştırma yapmadan parayı çöpe atmayın. Önemli olan yerlere, önemli olan şeylere para harcayın.

İnsanların Facebook'ta reklamınızı gördükleri, iş ortaklığı yapacağınız emlakbroker.com aracılığıyla sizi tanıdıkları uzman bir emlakçı olun.

6. Markanızı oluşturun

Gayrimenkul satmak sizin işiniz; Sizin markanız. İnsanlar sizi “daire satan emlakçı” olarak hatırlamıyor çünkü daire satan 1.00.000 başka emlakçı var (gerçi ülkemizde herkes emlakçı; kuaför, avukat, bankacı, değerleme uzmanı, emekli, ev hanımı ve ek iş yapmak isteyen diğerleri); Sizi emlakbroker.com'da gördükleri, makaleler yazan, YouTube videoları yapan ve Podcast'ler çeken biri olarak hatırlıyorlar - medyadaki varlığınız sizin markanız ve sizi diğer emlakçılardan ayıran şey bu. 

Herkesin sattıklarının dışında müşterileri için unutulmaz kılan bir “şeyi” vardır. 

Seninki nedir?

Herkesin yaptığını yapmayın BUGÜN işe yarayanı yapın...
Akıllı bir şekilde dijital pazarlama yoluyla daha fazla satıcı, alıcı, ev sahibi ve kiracıyı nasıl çekeceğinizi ve dönüştüreceğinizi emlakbroker.com ile keşfedin. Bize ulaşın!

DİĞER HABER
12 Aralık 2022