"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Heyecanlıyız... Çünkü Yenileniyoruz...

Emlak sektörünün geleceğine odaklanan emlakbroker.com ekibi bugünlerde çok ama çok heyecanlı...

Çünkü tamamen yenileniyoruz.

Emlak broker ve danışmanlarının büyük ilgisi ile her geçen gün daha da büyüyen, dünyanın her yerinden ziyaretçi kitlesi olan emlakbroker.com bu süreçte kendini yenilemeye de devam ediyor. 

Yakında yeni kategori ve çok daha fazla sayıda kaliteli içeriklere hazır olun...

Bizleri beğenisiyle, paylaşımlarıyla ve bize gönderdikleri destek mesajlarıyla yanımızda olduğunu gösteren her biri çok değerli ve ekibimizin birer parçası olan ziyaretçilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Sitemize gösterdiğiniz bu ilgiye layık olacak çok daha başarılı, çok daha faydalı ve çok daha profesyonel bir hizmet vermek için tüm çalışmalarımızı bir üst seviyeye çıkartıyoruz.

Türkiye'nin en popüler emlak ve teknoloji blogu olarak yeni sitemizin içerisinde tamamıyla emlak broker ve emlak danışmanlarının ihtiyacına yönelik geniş kapsamlı ve her biri çok faydalı olan ona yakın projeyi hayata geçireceğiz. Uykusuz geçen gecelere, stresli geçen tasarım ve yazılım çalışmalarına gerçekten değecek çalışmalarımızı ziyaretçilerimizle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Bunun için çalışmalarımızı gece gündüz demeden çok sıkı ve disiplinli bir biçimde sürdürüyoruz. 

Teknoloji bizim için bir tutku olmakla birlikte aynı zamanda işimizin merkezinde olduğu için yayına alacağımız her bir proje mesleğin içerisinden gelen ve sektörün geleceğine odaklanan ekibimizin vizyonunu yansıtacak ve sektörün IQ'sünün gelişimine katkı sağlayacaktır.

O zaman çok yakında yeni sürprizlere hazır olun diyerek, emlakbroker.com ile özdeşleşen ve sizler tarafından da çok sevilen bir sözümüz ile yazımızı burada noktalıyoruz :) 

 

DİĞER HABER
14 Şubat 2017