"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Home Jab: Film Tadında Ev Tanıtım Videoları

Gayrimenkul satışlarında reklam ve pazarlama unsurlarının önemi epey fazladır. Bu nedenle satışını gerçekleştirmek istediğiniz evi doğru alıcılara ulaştırmanız gerekir. Böyle durumlarda devreye giren reklam faaliyetleri ve listelemeler ise başarıya ulaşmanızı sağlar.

Özellikle oluşturacağınız kısa bir video, ev hakkındaki bilgilerin karşı tarafa kolayca aktarılmasını sağlar. Gayrimenkul satışı için yaratıcı reklam çekimleri hizmeti sunan HomeJab , film tadında videolar oluşturmaya olanak tanıyan elite paket sistemini danışmanların beğenisine sunuyor.

Elite paket çerçevesinde 60 saniyelik, mükemmel bir video hazırlanabiliyor. Bu pakete üye olanlar deneyimli yapımcı, yönetmen ve görüntü yönetmeni gibi kişilerle iletişime geçebiliyor. Gayrimenkul danışmanları deneyimli isimlerle listelerindeki bir ev için nasıl bir video hazırlayacağını değerlendirebiliyor.

HomeJab, aynı zamanda çekimler için 2 profesyonel oyuncu da sunuyor. Diğer paket özellikleri arasında ise gayrimenkulün drone ile havadan çekilmiş görüntüsü, HDR özelliğine sahip fotoğraf çekimi ve telifsiz müzik yer alıyor. Üstelik şirket, 30 saniyelik ve 60 saniyelik olmak üzere iki mini video garantisi de sunuyor.

Elite paket, ücretsiz bir video oluşturma portalının tam tersi şeklinde konumlandırılıyor. Konu hakkında konuşan Home Jab pazarlama direktörü, şu açıklamaları yaptı: “Elite paket, en iyisini isteyen gayrimenkul danışmanları için hazırlandı. Lüks bir gayrimenkul için en iyi hizmetin alınması tek seçenektir.”

Yaratıcı gayrimenkul danışmanları

Home Jab girişimi gayrimenkul danışmanlığının hangi seviyelere geldiğinin adeta bir göstergesi durumunda. Geleneksel emlakçılıkta bir evin fotoğraflarının çekilerek ilan sitelerinde yayınlanmasından ibaret olan pazarlama faaliyetleri artık tüketicinin ilgisini çekemiyor. Sadece evin iç ve dış özelliklerini gösteren, arka fonda çalan bir müzikten oluşan video çekimleri ise yerini kısa filmlere bırakıyor.

Gayrimenkul danışmanlarının senaryo yazıp yönetmesine kadar ilerleyen bir süreç bizce başlamış durumda. Çok yakında yönetmen koltuğunda oturan danışmanların sosyal medyadan paylaşımlarını sıkça göreceğiz;

- Evet, kamera kayıt

-Kestiiik :)

DİĞER HABER
28 Kasım 2017