"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Hürriyet Emlak'tan 360 Derece Sanal Tur Uygulaması

Hürriyet Emlak , ‘360 Derece Sanal Tur’ uygulaması ile emlak arayanların farklı bir deneyim yaşamasını sağlayacak yeniliğini duyurdu. 

Bu konuyla ilgili açıklama yapan Hürriyet Emlak İş Geliştirme Koordinatörü İsmail Dağgeçen, “360 Sanal Tur uygulamasıyla, ilan bakanlar, oturdukları yerden, ilgilendikleri gayrimenkulü içerisindeymiş gibi gezme, yani  ‘sanal tur’ yapma şansına sahip olacaklar.”dedi. 

Hürriyet Emlak olarak emlak ofislerine 360 Sanal Tur & Video ve profesyonelfotoğraf hizmeti sunmaya başladıklarını da belirten Dağgeçen, “Emlak ofislerinin taleplerine bağlı olarak, kendi ekibimizle tüm bu hizmetleri sağlamaya başladık. Öte yandan, emlak ofislerine tüm bu çekimleri kendilerinin yapabilecekleri özel ekipmanları da sağlayacağız. Böylece, emlak ofisleri, geliştirdiğimiz altyapıyı kullanarak, dilerlerse kendileri, dilerlerse bizden hizmet almak suretiyle, portföylerindeki ilanları eşsiz bir deneyimle son kullanıcılarla buluşturacaklar. Yapılan bir araştırmaya göre, insan beyni, parça parça çekilmiş fotoğrafları birleştirerek o evin gerçek şeklini gözünde tam olarak canlandıramıyor. Biz de bundan yola çıkarak gayrimenkulün tüm bölümlerini bir bütün halinde kesintisiz bir şekilde kullanıcıya sunma kararı aldık. Dijital dünyaya ayak uyduran ve bu özelliğimizi kullanan emlak ofisleri, rakiplerine kıyasla çok önemli bir fark yaratmış olacak.” diye konuştu.

Emlakbroker.com yorumu

Global emlak endüstrisinde yaşanan yenilikçi gelişmelerin ülkemizde çok geçte olsa uygulanmaya başlanması iyi bir haber ;) Gerçek olan şu ki; farklı ve ihtiyaca yönelik birçok yenilik var emlak sektöründe hayata geçirilmesi gereken. Fakat, ülkemizde emlak ilan sitelerinde "Un, şeker, yağ" fazlasıyla olmasına rağmen helva yapmasını bilen yok ne yazık ki :) 

DİĞER HABER
09 Ekim 2016