“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann
Immoviewer, Gayrimenkul Firmalarına Özel Sanal Hizmetler Sunuyor

Immoviewer, piyasada kendine yer açmak isteyen gayrimenkul firmalarına özel olarak, kolay kullanım sağlayan satın alınabilir gayrimenkul teknolojileri sunuyor. Bildiğiniz üzere artık gayrimenkul firmaları, gelişen teknoloji ile birlikte her yerde ve her zaman sanal gösterimler ve turlar yapabiliyor. Bunu sağlayan uygulamalardan biri olan Immoviewer, ek bir yazılım ödemesine gerek kalmadan ve tüm cihazlar ile uyumlu olarak kullanılabilen sanal hizmetler sağlıyor.

Firma Hakkında Ön Bilgi

Immoviewer, erişilebilir gayrimenkul teknolojisinde yenilikçi bir firma olarak karşımıza çıkıyor. 2013’te kurulan bu firma, 360 derece turları ve online gösterimler alanında Avrupa pazarında lider konumda. 2015’te sanal hizmetlerini başlattığından bu yana sekiz farklı ülkeden insanların kullandığı Immoviewer ile 25 binden fazla sanal ev turu oluşturulduğu biliniyor.

2016’da San Francisco’da “En Yenilikçi Teknoloji” olmaya aday gösterildi. Firma, bu yıl içerisinde sanal hizmetlerini Amerika ve İngiltere’ye genişletmeyi planlıyor. Ayrıca uluslararası firma, gayrimenkul firmalarının iş yaşamlarını kolaylaştırmak için satın alınabilir hizmetler geliştirmeye devam ediyor. Immoviewer’ın hedefi ise her zaman teknolojik gelişmelerde en ön sırada yer almak.

Immoviewer Nasıl Bir Hizmet Sağlıyor?

Immoviewer, geliştirdiği teknoloji paketleri için aylık veya yıllık abonelik fırsatı sunuyor. Her abone, 360 sanal tur veya sanal gösterim için 12 aktif liste oluşturabiliyor. Bu abonelik içerisinde logo ve marka rengi entegrasyonu ve Immoviewer uygulamasına erişim gibi kolaylıklar bulunuyor. Ayrıca ek ücret ödeyerek firmanın anlaşmalı olarak abonelerine sunduğu Ricoh Theta S kamera, sanal gerçeklik gözlüğü ve tripod ürünlerini de edinme fırsatınız var.

Aboneler, herhangi bir sanal gerçeklik gözlüğü ile uyumlu olacak şekilde 360 derece sanal gerçeklik deneyimi sunmak için Immoviewer’ı kullanabiliyor. Bu deneyim, en son sanal gerçeklik teknolojisinin özelliklerini içeriyor ve tamamen özelleştirilebiliyor. Gösterimini yapacağınız bir evin düzenini daha etkileyici gösterebiliyor ve müşterilere kolaylık sağlamak için bir kat planı çıkarabiliyorsunuz. Müşteriler bir sonraki odayı kolaylıkla bulabiliyor ve tek bir tık ile tüm bölgeyi geniş açıdan görme imkanı bulabiliyorlar.

Immoviewer’ın Özellikleri Neler?

- Gösterimini yapacağınız her ev için firmanızın renklerine ve logosuna uygun bir sanal tur web sitesi oluşturuluyor.

- Gizliliğin sağlanması adına, potansiyel alıcıların ve kiracıların sanal tur planına ulaşması için bir kontrol sistemi bulunuyor.

- Her sanal turun ardından size, hangi müşterinin hangi bölgede daha fazla vakit geçirdiğine dair istatistiki bilgi çıkarılıyor.

- Sanal tur gösterimine potansiyel müşterileri davet etmek için firmanıza özel bir e-posta şablonu hazırlanıyor.

- 360 sanal tur içerisine entegre edilmiş ve web site içerisine yerleştirilmiş liste yönetimi sistemi bulunuyor.

- Sistem, müşterilerinize her yerde ve her zaman kişisel bir rehber olarak hizmet sunmanızı sağlıyor.

- İster ofisinizde, ister evinizden uzaktan müşterilerinize sanal tur yapma imkanı verebiliyorsunuz.

- Chat özelliği sayesinde sanal tur yapan müşteriler ile direkt irtibata geçilebiliyor ve anında imzalı teklif alınabiliyor.

- Ek bir yazılım ücreti ödemek gerekmiyor ve portal tüm cihazlarda uyumluluk gösteriyor.

- Müşterilere ve size, zaman ve ücret açısından tasarruf imkanı sunuyor.

- Her müşteri, sadece ilgilendiği listenin sanal turuna girebiliyor.

- Sanal turu izleyerek süreç kontrol edilebiliyor.

- Kullanıcı arayüzü, eğitim gerektirmiyor.

- Firmalar, kendi telefonları üzerinden Immoviewer ile sanal tur oluşturabiliyor.

- Ek bir ekipmana ihtiyaç duyulmaz.

Sonuç olarak eğer üstün gayrimenkul teknolojisinden faydalanmak ve rekabette bir adım önde olmak istiyorsanız, Immoviewer bunu kesinlikle hak ediyor.

İşte Immoviewer ile hazırlanmış bir sanal tur örneği.

DİĞER HABER
20 Eylül 2016