"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
İngiltere'de Bir Ev Facebook Live İle Satıldı!

İngiltere'de Londra'nın doğusunda, Rainham'daki üç yatak odalı, yarı müstakil bungalov tipi bir ev Facebook Live canlı yayınında satılan ilk ev olarak tarihe geçti. Evin içini Facebook Live uygulaması ile gezen izleyiciler canlı yayın sırasında üç teklif verdi.

Ev sahibi Shanty Helim evin satış fiyatını 470.000 £ ile 475.000 £ arasında bir değerlemeyle satışa sundu ve müşterilere teklifini Facebook Messenger uygulaması ile hazırlattı. Yaklaşık 20.000 kişinin izlediği Facebook Live canlı yayınını takip eden şanslı alıcı (tarihe geçtiği için şanslı :)) 467.000 Pound'a evin yeni sahibi oldu. 

Sosyal medya canlı yayınıyla ilk ev satışını gerçekleştiren ve kısa sürede evinin satılmasıyla çok mutlu olan Shanty Helim satış sonrası bir açıklama yaparak diğer mülk sahiplerine çağrıda bulundu: "Housesimple'in canlı yayın hizmeti evimin satışını olabildiğince basit ve kullanışlı yaptı ve diğer ev sahiplerini zamandan ve paradan tasarruf etmenin bir yolu olarak çevrimiçi olmaya çağırıyorum."

Tüm yazılarımızda ısrarla teknolojiden faydalanmayı bilen danışmanların başarıya ulaşabileceklerini defalarca yazdık. Ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteren  böyle güzel haberlerin olması bizi de oldukça mutlu ediyor :) Ayrıca Snapchat sayesinde ilk kiralama işleminin gerçekleştiği haberimize de göz atabilirsiniz.

DİĞER HABER
27 Temmuz 2017