"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
KorkuBnb: Airbnb, Cadılar Bayramı için SCREAM Evinde Gecelik 5 Dolara Konaklama Sunuyor

Telefonun diğer ucundaki ünlü hayalet sesin sorduğu gibi, korku filmlerini seviyorsanız, korku filminin çekildiği “Çığlık”taki orijinal evde kalabilirsiniz.

Airbnb, ev sahibi olarak Şerif Dewey Riley ( David Arquette olarak da bilinir ) ile Cadılar Bayramı hafta sonu boyunca orijinal Scream evini kiralıyor!

Klasik 1996 korku filminin 25. yıl dönümü ve 2022 Ocak'ta vizyona girecek olan Scream 5'in kutlamasında, Arquette "katil gecelik konaklamalar" için sanal sunucu olacak ve konuklara katil Ghostface'den nasıl kurtulacaklarına dair ipuçları verecek. 

Gerçekten korku dolu bir gecelemenin yanı sıra, konuklar Tomales, Kaliforniya'daki iki katlı malikaneyi keşfetme ve garajın kapılarındaki bıçak izleri gibi ürkütücü detayları görme fırsatına sahip olacaklar.

27, 29 ve 31 Ekim için rezervasyonlar Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan herkes için 12 Ekim Salı günü Doğu saatiyle 13:00'te Airbnb web sitesi aracılığıyla açılıyor.

Misafirler yerleştikten (veya yerleştirildikten sonra), Jiffy Pop, pizza ve dondurma gibi 90'lara uygun atıştırmalıkları atıştırırken dört "Çığlık" filminin hepsini korku dolu çığlık çığlığa tekrar izleyebilirler. Ve filmin dehşetini yeniden yaşamak için konuklar, onları doğrudan katile bağlayan bir "tuğla telefona" erişebilecekler.

Cesaretin varsa konakla :)

 

DİĞER HABER
01 Ekim 2021