"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Letsenhance.io: Fotoğraf Çözünürlüğünü Yükselten Hizmet

Günümüzde görsel materyallerin önemi bir hayli fazladır. Karşı tarafta kalıcı bir etki bırakmak ya da dikkat çekmek adına kaliteli görseller kullanmak gerekir. Bu doğrultuda kullanacağınız görsellerin etkili bir izlenim yaratmaları kadar çözünürlük gibi unsurları da önem taşır.

Düşük çözünürlüğe sahip bir görsel ne yazık ki hoş bir görüntü oluşturmayabilir. İşte bu noktada devreye giren letsenhance.io internet sitesi, çözünürlük yükseltmeye yardımcı oluyor. 

Daha kaliteli görsellere erişin

Eğer elinizdeki bir gayrimenkulün görseli ihtiyacınıza göre düşük çözünürlükte kalıyorsa dert etmenize gerek yok; Estonyalı girişim Let’s Enhance, fotoğrafların çözünürlük bakımından çok daha iyi seviyelere taşınmasını mümkün kılıyor.

Fotoğrafların piksel piksel daha iyi gözükmesini sağlayan internet sitesi, ücretsiz bir şekilde çalışıyor.

Kullanımı oldukça basit olan hizmet kapsamında çözünürlüğünü yükseltmek istediğiniz görseli sürükle bırak yöntemiyle internet sayfasına yüklemeniz yeterli. Bir süre sonra görselin daha iyi halini sunan sayfa, elbette buna göre de daha yüksek boyutlu bir görsel ile karşılaşmanıza yol açıyor. Yüklediğiniz ufak boyutlu bir görselin daha yüksek boyutlu bir hale geldiğini görürseniz şaşırmayın.

Emlak danışmanları açısından görsel kalite

Gayrimenkul ilanı oluştururken söz konusu mülkün kaliteli görsellerine ilanda yer vermeniz önemlidir. Bu noktada müşteri kitlenizde ilk izlenimi yaratmış olursunuz. Nitekim hal böyle olunca kullanacağınız görsellerin kaliteli ve yüksek çözünürlükte olmasına özen göstermeniz gerekir. Let’s Enhance düşük çözünürlükteki görsel sorununu aslında pratik bir şekilde yok ediyor.

Potansiyel müşteri kitlenizde doğru izlenimi yaratmak ve alıcıyı harekete geçirmek için cezbedici bir görsel kullanmaya özen gösterin. Tabi bunun yanında görselin anlatılmak istenen şeye odaklandığından ve kaliteli olduğundan emin olun.

DİĞER HABER
16 Mayıs 2018