"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Mapme ile Özel Liste Haritaları Oluşturun ve Fark Yaratın

Müşterilere mülk listelerinizi sunarken onları daha fazla etkilemek ister misiniz? Mesela elinizdeki mülklerin detaylı bir harita üzerinde görüntülendiğini ve üzerine gelince mülke dair detay bilgilerinin görülebildiğini düşünün. Üstelik bu haritaları sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilecek ve e-posta ile müşterilerinize gönderebileceksiniz. İşte etkileşimli bir harita oluşturma aracı olan Mapme ile tüm bunları yapabilirsiniz.

Güçlü görseller ile desteklenen, kullanımı son derece kolay olan ve kullanım örneklerinin bulunduğu Mapme sayesinde, müşterilere kağıt üzerinde basitçe göstereceğiniz mülkler yerine, etkileşimli haritalar ile onların gözünde bir fark yaratabilirsiniz.

Mapme Ne İçin Kullanılır?

Mapme ile hayal gücünüzü kullanarak çok daha etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Emlak sektörüne uyarlanabilen yapısı sayesinde, bu aracı gayrimenkul işindeki pek çok amaç için kullanabilirsiniz.

  • Satışta olan listelerinizin sunumu
  • En son satılan listelerin sunumu
  • Open house etkinliklerinin duyurusu
  • Evlerin çevresel özelliklerinin sunumu
  • Hizmet verdiğiniz bölgedeki etki ağınızın sunumu

Tüm bu alanlarda müşterilerinize bambaşka bir sunum yapmak istiyorsanız Mapme sizin için çok uygun olacak.

Mapme Nasıl Kullanılır?

Mapme, Google haritası üzerinde seçtiğiniz mekânları işaretlemenizi, işaretlediğiniz noktalar hakkında resim, metin, video, link gibi detaylı bilgiler eklemenizi sağlayan bir araçtır. Bu sayede müşterilerinize sunum yapabileceğiniz etkileyici görüntüler oluşturabilirsiniz.

Örneğin bir open house etkinliği düzenliyorsanız, bu etkinliğin nerede olacağını haritada işaretleyerek, etkinliğin saati ve tanıtılacak mülkün özellikleri hakkında bilgiler ekleyebilirsiniz. Eğer farklı yerlerde birden fazla etkinlik düzenleyecekseniz, aynı harita üzerinde hepsini ayrıca işaretleme imkânınız da bulunuyor.

İşte bir open house etkinlik duyurusu örneği

Eğer Mapme ile bir liste sunumu hazırlamak istiyorsanız, satışta olan her bir mülkü harita işaretleyerek o mülke dair ayrıntılı bilgileri verebilirsiniz. Harita üzerinde işaretlenen mülkün üzerine tıklayan müşteriler, mülkün ne kadar fiyatı olduğunu, kaç odası olduğunu, fotoğraflarını ve videolarını sol tarafta görüntüleyebilirler.

İşte bir satış listesi sunum örneği

Mapme Aracının Diğer Özellikleri

Özelleştirilebilir haritalar: Kullanacağınız haritaların uydu görünümü veya çizim olup olmayacağını seçebilir ve renklerini istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Kendi firma adınızı ve logonuzu haritaların üzerine yerleştirebilirsiniz.

Simgeler kütüphanesi: Simgeler kütüphanesinden kullanım amacınıza uygun olan ikonları seçerek harita üzerinde yerleştirebilirsiniz. Ev sunumu yapacaksanız bir ev simgesi seçebilir veya etkinlik düzenleyecekseniz ona uygun bir simge seçebilirsiniz.

Metin yazımı: Hazırladığınız haritalar üzerinde veya ayrı bir tarafta içeriğinize uygun metinleri yazma imkanına sahipsiniz. Bu kısımlarda tüm detayları yazabilirsiniz.

Resim ve video ekleme: İşaretlemiş olduğunuz mülklerin açıklama kısımlarına mülk resmi veya video turu içeren bir Youtube videosunu yerleştirebilirsiniz.

Hikayeleştirme modu: Yukarıdan aşağıya numaralandırarak işaretlediğiniz tüm noktaları belli bir sıraya koyabilir ve ilerledikçe harita üzerinde otomatik görüntü kaymasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal medyada paylaşma: Hazırladığınız bu harita sunumlarını sosyal medya butonlarını kullanarak hesaplarınız üzerinden kolayca paylaşabilirsiniz.

E-posta ile gönderme: Hazırladığınız harita sunumlarını istediğiniz kişilere e-posta ile kolayca gönderebilirsiniz.

Web sitesine entegre etme: Hazırladığınız haritaları web sitenize veya bloğunuza embed kodu sayesinde entegre etmeniz de mümkündür.

Ödeme: En güzeli ise tüm bu özellikler ve araç ücretsizdir.

Emlak Broker ekibi olarak bizde bu faydalı harita uygulamasını denedik. Eğer müşterilerinizin gözünde farklılaşmak ve bambaşka sunumlar yaparak kendinizi özel hissettirmek istiyorsanız, ücretsiz olarak kullanıma sunulan Mapme aracı tam ihtiyacınız olan şey.

Hemen bu faydalı uygulamayı deneyin!

DİĞER HABER
01 Temmuz 2020