"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Moo.do: Baş Döndürücü Mail Trafiğinizi Organize Eden Ücretsiz Uygulama

İş dünyasında verimi arttıran pek çok uygulama ve hizmet bulunuyor. Ancak şimdilerde adını duyurmaya başlayan Moo.do, iş verimliliğine daha farklı bir boyut kazandırmayı hedefliyor. Özellikle mail kutusu üzerinden organize olan çalışanlar adına mükemmel çözümler sunan Moo.do, gelen kutusu ile sınırlı kalmanızı önleyerek çok daha geniş çerçevede çalışmanıza imkan tanıyor. Görev listesi temelinde hizmet veren Moo.do ile kolayca yapılacaklar listesini ve çeşitli notlarınızı bir araya getirebilirsiniz.

Profesyonel iş hayatınızda bir adım öne çıkın

Yoğun tempoda çalışan danışmanlar için verimliliğin iş hayatındaki önemi ve etkileri epey fazla. Danışmanın kısa sürede daha fazla işi tamamlaması ve ayrıca hatasız bir şekilde iş teslimi gerçekleştirmesi, verimlilik ile eş zamanlı bir biçimde gerçekleşir. Nitekim bu durumun önemini kavrayan pek çok danışman, not almak ya da daha gelişmiş araçlar kullanmak adına farklı hizmetleri tercih ediyor.

Ancak belli başlı danışmanlar ise onca uygulamanın içerisinden görev listesi oluşturmak için en çok tercih edilen iletişim araçlarının başında gelen mail kutusunu kullanabiliyor. Gün içerisinde alıcı, satıcı, pazarlama kampanyaları, çözüm ortakları bilgi paylaşımı, sunum vb. gibi baş döndürücü bir mail trafiğinin yaşandığı emlak danışmanlığında mailleri düzene koyamamak gerçekten işlerin karmakarışık bir hale gelmesine neden oluyor. Bizimde yaşadığımız bu durum zaman yönetimi açısından en başlıca sorunlardan biri olarak epey can sıkıyor. İşte bu yaşanan sorunların çözümü noktasında devreye giren Moo.do, çok daha organize bir biçimde hareket etmenizi  kolaylaştırıyor.

Kullanımı bir hayli kolay olan Moo.do, temel olarak maillerinizi düzenlemeyi, listelerinizi hazırlamayı ve oluşturduğunuz içerikleri sürükle bırak yöntemiyle farklı noktalara taşımanızı sağlıyor. Bu sayede gelen kutunuz ile sınırlı kalmayarak daha fazla araç takımına ulaşmanız da mümkün hale geliyor.

Grup çalışması için de mükemmel bir çözüm

Sadece kişisel anlamda kullanıcıya fayda sağlamakla kalmayan uygulama, grup özellikleriyle de fayda sağlıyor. Oluşturacağınız ekibin görev listelerinizi görmesini ve düzenlemesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bu noktada grup çalışmasının dijital ortamda da devam etmesini gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bahsi geçen tüm kullanışlı özelliklerin yanında veri merkezine sahip olmayan hizmet, kullanıcı güvenliğine de önem veriyor. Verilerinizi Google Drive yardımıyla kullanabilir ve gizlilik endişesi olmadan çalışmaya devam edebilirsiniz.

Yapılmakta olan işe geniş çapta hakim olmak, emlak danışmanları için de önem teşkil ediyor. Nitekim ilanlarınızı takip etmek, gün içerisinde aramanız gereken müşterileriniz ile iletişime geçmek, gelen mailleri düzenlemek ve kontrol işlemlerini tamamlamak için bir liste hazırlayabilirsiniz. Gayrimenkul sektörü üzerinde de olumlu etkilere sahip olan Moo.do ve benzeri uygulamalar, emlak danışmanlarının çok daha yüksek çalışma performansına ulaşmalarına yardımcı olabiliyor.

DİĞER HABER
24 Ekim 2017