"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Noel Baba'nın Evine Bir Bakın

Noel Baba'nın Kuzey Kutbu'ndaki evi her geçen yıl değerleniyor! St. Nick'in evi 1.031.389 $ değerinde ve evin listelendiği Zillow, 2.500 metrekarelik evin gelecek yıl yüzde 10 oranında değer kazanacağını tahmin ediyor.

1800'lerde inşa edilen evin değerindeki artışın nedeni, yakın zamanda yapılan bir tadilat. Üç yatak odalı, iki banyolu kütük kabinde artık muslukta sıcak kakao bulunan bir gurme mutfağının yanı sıra nehir kayaları kullanılarak inşa edilmiş yeni bir tabandan tavana şömine bulunuyor.

Bu özellikler, malikanenin klasik görünümüne modern bir dokunuş katıyor; Ancak, ana evin dışında, oyuncak atölyesi ve ren geyiği için ahırların yanı sıra Noel Baba'nın kızağı için bir garaj da dahil olmak üzere etkileyici olan başka ayrıntılar da var.

Zillow Marka Başkanı Jeremy Wacksman, "Dünyanın dört bir yanındaki çocukların Noel Baba'nın hediyeleri dağıtmadığı zamanlarda nasıl yaşadığını ilk elden görmelerine izin vermekten heyecan duyuyoruz" dedi.

Zillow, şu anda piyasada olmayan Noel Baba'nın evinin değerini hesaplamak için, yine uzak yerlerde bulunan karşılaştırılabilir mülklere baktı. Bu evlerin ortalama fiyatını alarak, evin toplam değerini bir milyon dolara getiren bir "Noel Baba primi" eklediler.

Evin Zillow listesinden öne çıkan fotoğraflardan bazılarına aşağıda bir göz atın.

where is the north pole where santa lives - Online Discount Shop for  Electronics, Apparel, Toys, Books, Games, Computers, Shoes, Jewelry,  Watches, Baby Products, Sports & Outdoors, Office Products, Bed & Bath,

Santa Claus with classic car Duvet Cover for Sale by Patrick Hoenderkamp

Noel Baba'nın evi

 

 

 

 

 

DİĞER HABER
20 Aralık 2021