"Tüm doğru malzemelere sahip olmakla her zaman iyi bir pasta yapılmaz." Emlak Broker
OneMob Hikayenizi OneMob Videoları İle Anlatın

OneMob, gayrimenkul video pazarlaması için kullanılan etkili uygulamalardan birisidir. Bir video e-posta ve pazarlama yazılımı olan OneMob, danışmanlar, emlak firmaları ve bireysel emlakçılar için çok sayıda kolaylık sağlıyor.

Arşivleme olanağı

Özelleştirilmiş video etkiletişim sayfası bulunan ve Google Drive’da depolama şansı sunan OneMob, tüm videolarınızı arşivlemenize de olanak tanıyor. OneMob ile oluşturacağınız videolar, diğerlerinden farklı olarak daha etkili satış içeriğine odaklanıyor. Sadece tek bir tıklama ile video kaydedebiliyor, kaydettiğiniz videolar üzerinde düzenlemeler yapabiliyor ve gerektiğinde onları silebiliyorsunuz.

Videoları çeşitlendirme

OneMob’da kaydettiğiniz videoları depolayabildiğiniz bir alan vardır ve bu alanı kullanarak sonradan kaydettiğiniz videoları tekrar kullanabilirsiniz. Videolarınız üzerine basit metinler yazarak onları detaylandırabilir ve açılış sayfalarınızı markalaştırabilirsiniz. Bu özellikler, liste sunumlarınızda ve çevre turu hazırlarken size ekstra katkı sağlar.

Gösterge panosu

OneMob’un gösterge panosu, içeriklerinizi düzenli şekilde görerek doğru seçimleri yapmanızı sağlar. Dikkat çekici diğer bir özelliği ise açılış sayfalarının istediğiniz gibi özelleştirilebilmesidir. Ayrıca bu panoda, videolarınıza dair müşterilerden gelen geri dönüş metinleri ve tıklama oranlarını da inceleyebilirsiniz.

Video e-postaları

Normalde gönderdiğiniz e-postalarındaki videolar, alıcı tarafından otomatik olarak oynatılamaz. Videoyu oynatmak için tıklandığında ayrı bir pencerede açılır. İşte OneMob ile hazırladığınız ve gönderdiğiniz videolar ayrı pencerelerde açıldığında, bu pencerelerin nasıl görüneceğini de siz belirleyebilirsiniz. Video içeriğinize uygun olarak çevresine çeşitli kişisel mesajlar yerleştirebilir, ayrıca logonuzu ve iletişim bilgilerinizi de yazabilirsiniz.

Mail hesapları

OneMob’ta hazırladığınız videoları, Gmail ve Outlook hesaplarınızdan direkt olarak gönderebilirsiniz. Bu tür e-posta hesaplarına gömebileceğiniz OneMob butonu sayesinde, göndereceğiniz videyu veya şablonu otomatik olarak seçebilir ve istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz videolara kim tarafından ne zaman tıklandığı ve açıldığı gibi etkileşim bilgileri ise OneMob’taki gösterge panonuzda görünecektir.

Mobil uyumluluk

OneMob’un mobil sürümleri, akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinden de bu uygulamayı kullanmanıza olanak tanır. Böylece taşınabilirlik avantajını da elde etmiş olursunuz.

Emlak pazarlama için

OneMob, etkili bir şekilde kullanıldığında emlak profesyonelleri için çok faydalı bir uygulama olabilir. Günümüzde artık video pazarlama seçeneği etkin bir şekilde kullanılıyor ve müşterileri de daha çok etkileşime girmeye teşvik ediyor. Artık sadece uzun metinlerden oluşan e-postalar değil, kısa videolarla daha etkileyici bir pazarlama seçeneği tercih ediliyor.

OneMob sayesinde liste sunumlarınızı etkileyici bir video ile hazırlayarak müşterilerinize e-posta şeklinde gönderebilirsiniz. Hazırlayacağınız video sayfalarında ayrıca ek belgelerin görüntülerine de yer verebilirsiniz. Örneğin düzenleyeceğiniz open house etkinliğinin duyurusu sol taraftaki videoda dönerken, sağ taraftaki bir pdf belgesinde etkinliğin yapılacağı yerin adresinin haritası görünüyor olabilir.

Sonuç olarak OneMob, emlak profesyonelleri için güzel pazarlama fırsatları sunuyor. Ev turları, ev gösterimleri, video pazar raporlarının sunumu, liste sunumu, müşterileri bilgilendirme ve daha pek çok sebeple kullanılabilecek olan OneMob ile hemen videolar oluşturmaya başlayabilirsiniz.

DİĞER HABER
17 Kasım 2016