“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann

Realtor Talks: Başarıya Giden Yol Sadece Eğitim Almaktan Çok Daha Fazlasıdır

Biz global bir girişimin ilk tohumlarını serptik. Çok yakında global bir emlak markasının doğuşuna şahitlik edeceksiniz... Dünyanın bir numaralı yatırım aracının direksiyonunda olan, dünyanın en başarılı emlakçılarının başarı sırlarını, deneyimlerini, sektöre ışık tutan görüşlerini, günümüz piyasalarında olup bitenlerle ilgili düşüncelerini paylaştığı bir yer yarattık. 

Bu yerin adı: RealtorTalks.com  

Kısacası biz ona RET diyoruz.

Kariyerinize başladığınızda, neyi bilmediğinizi bilmiyorsunuz. Sektörünüz veya belirli mesleğiniz ne olursa olsun, birisinin size mesleğin ipuçlarını öğretmesi ve önemli kariyer hatalarından kaçınmanıza (veya bunlardan öğrenmenize) yardımcı olması gerekir.

Bu kişinin, bir patron, bir iş arkadaşı, bir endüstri etkileyicisi hatta hayran olunan bir arkadaş ya da aile üyesi olabileceği gibi ama kim olursa olsun, onlardan öğrendiklerinizi her zaman hatırlayacaksınız.

Bazı emlak profesyonelleri için, meslektaşlarından ve akıl hocalarından öğrendikleri şeyler onlara derinden ilham verebilir ve onları başarıya doğru ulaşmalarını sağlayabilir.

Başarıya giden yol sadece mesleki eğitim almaktan çok daha fazlasıdır.

Realtor Talks, sektörün kıdemli kişilerinden aldıkları hayat değiştiren kariyer tavsiyelerinden birini ve bu tavsiyenin onları bugüne kadar neden etkilediğini, başarı sırlarını ve mesleğin geleceğine ışık tutacak değerli fikirlerini, "bir mum, bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez" mottosuyla paylaşmalarını istedik.

Destek ve önerilerinizle birlikte RealtorTalks.com ailesine katılmanızı bekliyoruz.

Paylaşmaya değer fikirleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

 

DİĞER HABER
08 Eylül 2021