"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Realtor Talks: Emlakçılar için En İlham Verici Konuşmalar

Hızlı geçen 45 dakika boyunca elde ettiğiniz ortalama yatırım getirisi nedir? 50 dolar mı? 100 dolar mı? 150 dolar mı? İster inanın ister inanmayın, 45 dakikalık yatırım getirisi, Bill Gates'in veya Warren Buffet'ın 45 dakikalık zamanının yatırım getirisiyle aynı olabilir ve olmalıdır.

Bir düşünün… Eşinizle ilk randevunuzda geçirdiğiniz 45 dakikanın yatırım getirisi neydi? Kızınızın üniversiteden mezun olmasını izlemek için harcadığınız 45 dakikanın yatırım getirisi neydi? Çoğunuz için her iki durumdan da aldığınız getiri ölçülemezdi. Geri dönüş o kadar harikaydı ki, o zamandan beri hayatın hiç eskisi gibi olmadı.

Peki neden? Zamanınızla ne yaptığınız değil onu önemli kılan, zamanınıza nasıl değer verdiğiniz önemlidir, asıl olan budur.
 
Neyse ki, sektörümüzdeki en zeki, en başarılı insanlardan bazılarının bilgelik sırlarını ücretsiz olarak verdiği bir çağda yaşıyoruz. Zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmak için, aşağıda emlak ve satış stratejisi, büyüme zihniyeti ve başarı psikolojisi üzerine en iyi konuşmaları sizler için derledik. İyi seyirler.

Son bir şey daha :) Çok yakında global bir emlak markasının doğuşuna şahitlik edeceksiniz... Dünyanın bir numaralı yatırım aracının direksiyonunda olan, dünyanın en başarılı emlakçılarının başarı sırlarını, deneyimlerini, sektöre ışık tutan görüşlerini, günümüz piyasalarında olup bitenlerle ilgili düşüncelerini paylaştığı bir yer yarattık. 

Bu yerin adı: RealtorTalks.com  K

Kısacası biz ona RET diyoruz.


Marc Kushner: Geleceğin Binaları Neden … Siz Tarafından Şekillenecek?

Arkadaşlık ilişkilerinden sonra, emlakçı olarak rolünüz ev satmaktır. Bu kulağa hoş gelebilir, ancak çoğu emlakçının mimarlık hakkında ne kadar az şey bildiğini hatırlatmakta fayda var. Bu konuşmada, mimar Marc Kushner, mimarinin merkezinde yer aldığı emlak satışları ile ilgili size yol gösteriyor. Ardından geleceğin evlerinin ve kamu binalarının internet sayesinde neden daha cesur ve cüretkar olacağını açıklıyor.


Santiago Arana ve Tami Pardee, Gayrimenkul İşlemlerinde 1 Milyar Doları Kapatmak Hakkında Konuşuyor

Million Dollar Listing danışmanı Santiago Arana ve Halton Pardee'nin kurucusu Tami Pardee ile harika bir konuşma izleyeceksiniz. Her ikisinin de gayrimenkul sektörüne başlama ve ilerleme konusunda ilham verici ve eğlenceli hikayeleri var. Gayrimenkulle ilgisi olmayanlar için bile ilginç konuşma! Yokluktan zenginliğe hikayesini kim sevmez ki?


Martin Reeves: 100 Yıl Süren Bir İş Nasıl Kurulur

Bunu okuyan çoğunuz muhtemelen işinizi nesiller boyu düşünmüyor olabilirsiniz. Ancak kalıcı bir iş kurmak şubeleri fazlaca olan kalabalık bir ofis veya bir danışman olarak temel hedefleriniz olmalıdır. Dünyanın en çalkantılı bir zaman diliminde yaşadığımız için işler eskisi kadar uzun sürmüyor. Gayrimenkul sektöründeki bozulma her yerden gelebilir ve bu işte kalıcı olmak istiyorsanız uyum sağlamayı öğrenmeniz gerekir. Bu konuşmada, Stratejist Martin Reeves, değişime uyum sağlamak için işinize uygulayabileceğiniz biyolojiden ilkelere derinlemesine bir dalış yapıyor.

DİĞER HABER
12 Eylül 2021