"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Reiance: Yatırım Yönetim Sistemi

Emlak yatırım endüstrisinde yapılacak anlaşmaları yönetmek çok karmaşık ve yorucu olabilmektedir. Fakat, Reiance isimli yaratıcı bir uygulama aracı ile bu süreçlerden daha kolay ve verimli sonuçlar alabileceksiniz. Bu farklı yatırım yönetim sistemi ile emlak piyasasındaki profesyonel yatırımcılar olarak önemli müşteriler ve yatırımlar üstünde daha kolay çalışma imkanına sahip olunuyor.

Bu uygulamanın tasarımı ilgilendiğiniz gayrimenkul yatırımları ile ilgili iletişim vb. bilgileri düzenli ve basit bir şekilde sunmaktadır. Sonuç olarak bilgi toplamak için boşa vakit harcamayacaksınız. Gerekli bilgilere hızlı ve düzenli bir şekilde ulaşabildiğinizde yatırım ile ilgili daha iyi odaklanıp, önemli kararlar üzerinde daha çok düşünme fırsatı yakalayabileceksiniz.

Reiance Kullanımının Getirileri

Bir emlak yatırımının başarıya ulaşması için bir anlaşmaya varılırken bir çok değişkenin sağlanması gereklidir. Bunlardan biri de ihtiyacınız olan bilgilerin düzenli bir şekilde önünüzde olmasıdır. Bir mülk ile ilgili olarak verilerin farklı yerlerde olması yerine bu uygulama hepsini tek bir yerde tutmaktadır. Sistemin sağladığı veriler, emlak ile ilgili konumsal bilgilere ek olarak mülkün geçmişi, puanlaması, haritalar, videolar, fiyatlandırmaları da içermektedir.

Birlikte çalışma adına, uygulama muhtemel bir emlak yatırımı için belirlediğiniz kişileri de bilgilendirmeyi ve pazarlığa dahil etmeyi sağlamaktadır. Reiance fikirlerin, bakış açılarının ve fikirlerin ortak çalışma platformuna taşınmasını ve bilgi paylaşımını gerçekleştirmektedir. Çalışma arkadaşlarınız ile kuracağınız bu kaliteli iletişim, emlak sektöründe başarılı bir yatırımcı olmanız açısından anahtar noktalardan biri olacaktır.

Reiance uygulamasını diğer yatırım yönetim sistemlerinden ayıran en önemli özelliklerden biride, sistem rastgele veri oluşturmak yerine, ilgilenilen konuya özgü ve iş ile alakalı ihtiyacınız olan en önemli bilgileri önünüze getiriyor.

Uygulamanın bir diğer getirisi ise kullanıcıların kendilerine ait bir veritabanı oluşturabiliyor olması. Ortak veritabanları ya da yığın bilgiler içeren veritabanları yerine bu sistem sizin belirlediğiniz verilerden gayrimenkuller ile ilgili verileri depoluyor. Böylece size özel ve güvenli bir ortam sağlanıyor.

Reiance’nin sunduğu arama hizmeti kolay bir arayüze sahip. Yatırımcı arayacağı mülk ile ilgili olarak isim, konum, bulunduğu hat ve yapılmış olan değerlendirmelere göre arama yapabiliyor. 

Bugünün rekabetçi emlak pazarında, kurumsal acenteler için hızlı ve doğru karar vermek önemli. Yatırım piyasasında uygun araçlar kullanılmazsa iyi bir fırsatın kaçırılması an meselesidir. Bu sebepten yatırım yönetim sistemi uygulamaları önemli ve gereklidir.

Emlak Broker olarak örnek bir hesap açarak test ettik, gerçekten yatırım danışmanları için faydalı bir uygulama. Uygulama bir aylık deneme süresini ücretsiz veriyor. Emlak sektöründe başarıya bir adım daha yakın olmak için Reiance gibi emlaklar ile ilgili düzenli ve faydalı bilgi sağlayan uygulamaları kullanmak artık daha zorunlu hale gelmiştir.

DİĞER HABER
06 Mayıs 2016