“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann
Sahibinden.com The Stevie Awards’ta 9 Ödüle Layık Görüldü

Sahibinden.com dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendiren The Stevie Awards 2016 (Uluslararası İş Ödülleri) tarafından  5 farklı kategoride, 2 altın, 7 bronz olmak üzere toplam 9 ödüle layık görüldü.

Şirket, "Yeni Ürün & Ürün Yönetimi" kategorisinde, Emlak Endeksi uygulamasıyla "Yılın en iyi tüketici servisi", IOS uygulamasıyla da "Yılın en iyi mobil geliştirme çözümü" dallarında altın ödül kazandı. Aynı kategoride "Geçici Numara" uygulaması ile “Yılın en iyi ürün geliştirme ekibi” bronz ödülünün sahibi oldu.

“Pazarlama” kategorisinde; “Mobilden İlan Verme” uygulaması ve “Adres Hep Aynı” kampanyasıyla bronz ödülün sahibi oldu. “Müşteri Servisi” kategorisinde “Yılın müşteri ilişkileri ekibi”, “İletişim ve Halkla İlişkiler” kategorisinde “Dünyayı Kurtaranlar”, “İnsan Kaynakları” kategorisinde “Hayat Sana Güzel” projeleri de şirkete bronz ödül getirdi.

Sahibinden.com üst yöneticisi Burak Ertaş, şu açıklamada bulundu:

Pazarlamadan ürün geliştirmeye, insan kaynaklarından müşteri memnuniyetine kadar sahibinden.com'un tüm birimlerinde gösterdiğimiz yüksek performansın gerek ulusal gerekse uluslararası platformlarda tescillenmesinden büyük mutluluk duyuyoruz. Başvurduğumuz ilk seneden beri her yıl ödül kazandığımız Stevie International Business Awards'tan bu yıl da 9 ödülle döndük. Yılbaşından bu yana kazandığımız ödül sayısı ise 21'i buldu. Katlanarak artan başarımızda en büyük paya sahip olan ekip arkadaşlarımı bir kez daha gönülden kutluyorum.

Ayrıca belirtelim ki şirket, The Stevie Awards 2015 ödüllerinde de 1 altın ve 2 bronz olmak üzere, 3 farklı kategoride ödüle layık görülmüştü.

DİĞER HABER
23 Ağustos 2016