"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Türkiyenin E-Ticaret Devi Trendyol Emlak İşine Girdi!

Alışverişten yemek keyfine kadar birçok alanda hizmet veren Türkiye'nin en büyük online alışveriş siteleri arasında yer alan Trendyol market ve yemek, restoran hizmetlerinin ardından emlak işine de girdi.

Peki, Trendyol emlak nedir, nasıl başvuru yapılacak? İşte Trendyol emlak hakkında merak edilenler...  

Türkiye'nin en büyük online alışveriş siteleri arasında yer alan Trendyol üzerinden sunulan hizmetlere bir yenisi daha eklendi. Online alışveriş siteleri arasında yer alan Trendyol milyonlarca kişiye ulaşmayı başarırken uygulamaya ilk olarak market sonrasında ise restoran ve yemek bölümlerini eklemişti. 

Trendyol emlak bölümü ile artık emlak ilanları da kullanıcıların hizmetine sunulmuş oldu. Trendyol emlak hizmeti ile uygulamayı kullanan kişiler bu alana giriş yapmaları durumunda ilgilendikleri bölgede yer alan taşınmazlara ilişkin verilen ilanları da inceleyebilecek. 

TRENDYOL EMLAK NEDİR, BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Trendyol uygulaması üzerinden online emlak ilanları verilmesi ve bu ilanların görüntülenmesine olanak sağlayan online emlak platformudur. Uygulama verilen ilanları incelemek için bir ücret talep edilmezken profesyonel olarak bu işi yapan kişi ve şirketler için ise paketler üzerinden belirlenen fiyatlarla hizmet verilmektedir. 

Lansman sürecine özel olarak şu anda ücretsiz olarak hizmet veren Trendyol Emlak uygulaması sayesinde sizde mülklerinizi kısa sürede alıcılar ile buluşturabilir ve hemen satabilirsiniz. 

TRENDYOL EMLAK ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR, KAÇ TL?

Lansmana özel olarak Trendyol ücretsiz üyelik imkanı sunarken kampanyanın sona ermesinin ardından en düşük paket ücreti 199 TL olarak uygulanacak. 50 ilan sayısı ve 7 kullanıcı hakkı veren paket 199 TL fiyatla satışa sunulurken, 100 ilan hakkı olan paketin satış fiyatı 299 TL olarak ilan edildi. 

TRENDYOL EMLAK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Trendyol emlakta ilan vermek isteyen kişi ve emlakçılar sitede yer alan paket üzerindeki satın al butonuna basarak hemen satın alım işleminizi yapabilirsiniz.

DİĞER HABER
30 Haziran 2022