"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Ulvi Kocailik: Her Bir Tuğla Azim Ve İstikrarla Örülü

Bugün sizlerle azim ve istikrarla örülmüş bir başarı öyküsünü paylaşmak istiyoruz.

Ülkemizin emlak duayenlerinden RE/MAX Gayrimenkul Yıldız Broker’ı Ulvi Kocailik dünya çapında bir ödül olan RE/MAX Circle of Legends kariyer ödülüne layık görüldü.

RE/MAX Circle of Legends ödülü, RE/MAX’ın sadece efsane olarak gördüğü üyelerine verdiği son derece zorlu şartların yerine getirilmesi gereken bu ödül 45 yıllık Remax tarihinde 100 ülkede 100 bin üye arasında 350 kişide var. Ödülün şartları arasında RE/MAX sisteminde belirli bir işlem hacminin üzerinde işlem yapmış olması, RE/MAX’ta çalışma süresinin 10 yılı geçmiş olması ve yine RE/MAX’ın iki önemli ödülü olan Hall of Fame ve Lifetime Achievement ödüllerini almış olması gerekiyor.

Kocailik, RE/MAX Gayrimenkul’de 11. Yılında bu ödüle layık görülen ve ülkemizin adını yurt dışında duyuran bir emlak duayeni. Dünya genelinde pek çok sıralamada üst düzeyde yer alan ve uluslararası pek çok ödülü bulunan Kocailik, RE/MAX tarafından son derece önemli atfedilen Hall of Fame Ödülü’nü 2009 yılında, Lifetime Achievement Ödülü’nü ise 2011 yılında almıştır.

Ticari Gayrimenkul alanında mesleğin duayenlerinden olan Ulvi Kocailik bu ödülü mesleğinin nirvanası olarak adlandırarak ödülün kendisi için anlamını “10 yıllık gayrimenkul kariyerimin, tek tek tuğla koyup bina inşa etmenin net ifadesi” şeklinde dile getirmiş ve ''bu ödülü tüm meslektaşları adına aldığını'' düşündüğünü vurgulamıştır. 

2 Mart’ta Las Vegas’ta düzenlenen özel bir ödül töreninde RE/MAX Circle of Legends ödülünü alan Kocailik, RE/MAX’ın efsane isimleri arasına adını yazdırmayı bilmiştir.

2020 planları sorulduğunda ise ülkemizin adını gururla duyuran emlak duayeni, Circle of Legends’ı işinin bir jübilesi olarak görüyor ve bayrağın artık gençlerde olduğunu ifade ediyor.

Bizde Ulvi Bey’i başarılarından dolayı tebrik ediyor, Türk emlak sektöründen nice başarılı kişilerin bizi uluslararası arenalarda temsil etmesini diliyoruz. 

Güncelleme: Remax Yıldız Brokerı olarak bu ödülü alan Ulvi Kocailik yeni ofisinde, "Ulvi Kocailik" Emlak Brokerı olarak görevini sürdürmektedir.

DİĞER HABER
04 Mart 2016