"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Yaratıcı Sosyal Medya Görsellerinizi Crello İle Ücretsiz Hazırlayın!

İş dünyası açısından önemi her geçen gün artan sosyal medya, geniş kitlelere ulaşmak adına kullanılabilen mükemmel bir araç olarak biliniyor. Şirketinizin ya da kendi kişisel sayfanızın yönetimini akıllıca yaparsanız emlak sektöründe hem güzel bir kitle edinebilir hem de yeni projelerinizin tanıtımını hızlıca yapma şansı elde edebilirsiniz.

Tüm bunları gerçekleştirirken sosyal medya üzerinden hedef odaklı paylaşımlar yapmanız da önem teşkil eder. Paylaşımlar sırasında güzel ve özgün bir görsel kullanmanız ise akılda kalmanızı sağlayabilir. Şimdilerde adını duyuran Crello hizmeti ise tam da bahsi geçen sosyal medya görselleri üzerine çalışıyor.

Tamamen ücretsiz bir biçimde kullanılabilen hizmet, sosyal medya hesaplarında paylaşılmak üzere özel görseller tasarlamayı sağlıyor. Üstelik oldukça kolay bir biçimde kullanılan hizmet sayesinde 3 adımda görsel hazırlayabilirsiniz.

10 bin tasarım şablonu sizi bekliyor

En büyük rakibi Canva’ya oranla %100 ücretsiz bir şekilde çekilen Crello, bünyesinde 10 bin adet tasarım şablonu bulunduruyor. Kişisel ve özgün görseller hazırlamayı sağlayan şablonlara ek olarak ayrıca 65 milyon görsel stoku, 11 bini aşkın görsel tasarım ögesi, kendi fotoğraflarınızı ve fontlarınızı yükleme gibi özellikler de Crello içerisinde yer alıyor.

Kullanıcısına sınırsız depolama alanı desteği de sunan Crello, hazırlayacağınız çalışmalarınızı güvenli bir biçimde saklamanızı ve istediğiniz anda kullanmanızı sağlıyor. Organize olmayı kolaylaştıran sınırsız depolama, hizmetin rakipleri arasından sıyrılarak öne çıkmasına da yardımcı oluyor. Zira depolama hakkı sayesinde akıllıca organize olabilir ve oluşturduğunuz verilere istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

İlgili: Emlak Markanız İçin Kullanabileceğiniz Grafik Tasarım Araçları

Sosyal medyanın emlak danışmanları açısından önemi

Şirketler, tanınmış kişiler ve çeşitli organizasyonlar tarafından geniş ölçütlerde kullanılan sosyal medya, gayrimenkul sektörü içerisindeki önemini  de arttırmakta. Öncelikli olarak satmakta olduğunuz evleri sosyal medya kanalları üzerinden duyurarak geniş kitlelere hitap edebilirsiniz. Aynı şekilde iş ağı oluşturarak rakiplerinizin neler yaptıklarını yakından takip edebilir, onlardan bir adım önde olmak adına çeşitli çalışmalara imza atabilirsiniz.

İlanların kitlelere erişmesini sağlamakla kalmayan sosyal medya mecraları, aynı zamanda potansiyel müşterilerin sizi takip etmelerini de sağlıyor. Böylelikle yapacağınız en ufak bir işlemin sizi yakından takip eden kişiler tarafından kolayca duyulmasına da imkan tanıyabilirsiniz.

İlgili: İngiltere'de Bir Ev Facebook Live İle Satıldı! & Snapchat’te 80 Bin Dolarlık Kiralama Anlaşması Yapan Genç Emlakçı

DİĞER HABER
19 Ekim 2017