"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Zamanınıza Değer Katmanızı Sağlayacak 5 TED Konuşması (3)

Üç bölüm olarak hazırladığımız 15 TED Konuşmasının üçüncü bölümü ile karşınızdayız. Keyifli seyirler.

1. Gary Vaynerchuck & Tom Panos: Pazarlama ve Motivasyon Sırları

Bu konuşmada, pazarlama konusunda uzman Gary ve emlak konusunda uzman Tom, başarı sırlarını yüksek bir enerji ile paylaşıyor.

 

2. Ernesto Sirolli: Dinlemeyi Bilmek Bir Danışmanın En Değerli Varlığı Olabilir

Bu konudan EmlakBroker ekibi olarak sık sık söz ediyoruz. Emlak piyasasında müşterinizi dinlemek çok önemlidir. Sizin göreviniz insanların hayallerini gerçekleştirmek. Bunun için de onların ihtiyaçlarını saptamanız gerekiyor.

 

3. Santiago Arana & Tami Pardee: 1 Milyar Dolarlık Anlaşmalara İmza Atmak

Bu danışmanların ikisi de inanılmaz başarılı ve büyük işlere imza atmışlar. Bu konuşmada Santiago ve Tami’nin eğlenceli mesleğe başlama hikâyelerini dinleyebilir ve emlak konusuna ilgisi olmayan insanlarda nasıl ilgi uyandırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 

4. Eddie Obeng: Değişen Dünyaya ve Emlak Piyasasına Uyum Sağlamak

Birçok emlak danışmanı değişen piyasa şartları ve teknolojik gelişmelere uyum sağlayamadığı için başarısız oluyor. Eddie bu konuşmasında değişimin ne kadar engellenemez olduğundan ve bu değişime uyum sağlayarak nasıl başarıya ulaşabileceğinizden bahsediyor.

 

5. Gary Vaynerchuck: Daha İyi Bir Danışman Olmak İçin Derin Pazarlama Sırları

Gary Vaynerchuck, Eskimolara buz satabilecek ve onların bu satın alımdan mutlu olmasını sağlayabilecek kadar iyi bir danışman. Bu adam argüman kurmak ve bu argümanları desteklemek konusunda inanılmaz başarılı. Bu konuşmayı dinledikten sonra düşüncelerinizi basit ve takip edilebilir bir şekilde aktarmayı öğreneceksiniz.

 

DİĞER HABER
02 Mayıs 2018