"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein

Emlak Broker Veritabanı

Emlakbroker.com'u takip eden ziyaretçilerimizin uzun süredir beklediği ve ekibimizin üzerinde titizlikle çalıştığı Türkiye emlak ofisleri ve danışmanlarına ait olan bilgileri tek bir veritabanı altında toplama projesi Emlak Broker Veritabanı artık yayında.

Aslında üzerinde çalıştığımız bir çok proje içerisinden Veritabanı projesini uzun süredir hayata geçirmeyi istiyorduk. Yoğun ve tempolu bir iş hayatı, önemli önceliklerimizin arasında yer alan Emlak Broker projelerinin ertelenmesine ve gecikmesine neden oldu.

Ama merak etmeyin bu aradaki zaman kaybını kapatmak için ekibimizle uykusuz geçen fakat bir o kadar da keyifli proje çalışmalarını hiç duraksamadan sürdürüyoruz.

Tabi bu projenin hemen ardından Veritabanı ile ilgili yeni ve danışmanların çok seveceği oldukça faydalı bir projeyi daha hayata geçireceğiz. Bununla bitecek mi? Hayır. Üzerinde çalıştığımız ve meslek hayatımızdaki eksikliği giderecek farklı projeleri de kısa süre içerisinde yayına alacağız. 

Emlak endüstrisinin dinozor girişimlerinden kurtulma zamanı geldi.

Çevreye verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz. Fakat, emlak sektörüne faydalı olabilmek için çok çalışıyoruz.

Sitemizi ziyaret eden ve her zaman olumlu yorumlarıyla ekibimize büyük bir motivasyon kaynağı olan onbinlerce meslektaşımıza teşekkür ediyoruz. Bu sorumluluk bilincinde Türkiye emlak ekosisteminin gerçekten talep ettiği değer nedir? sorusuna cevap arayan ihtiyaca özel projeler geliştirmek, yaratıcı ve girişimci ruha sahip ekibimiz için heyecan verici bir yolculuk. Bu yolculukta bizi takip etmeye devam edin :)

*Mail listemize abone olmayı unutmayın.