"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Apple TV Plus’ın WeWork Dizisinden İlk Fragman Geldi

Yeni bir fragman bize, binlerce çalışanı işten çıkaran ve daha sonra küstah CEO'nunda kovulmasına yol açan emlak girişimlerinin bir numarası WeWork'ün gerçek hayattaki birikimi ve dramatik çöküşü hakkında bir ders veriyor: Ne oldum deme, ne olacağım de :)

Jared Leto, WeWork'un eski eksantrik CEO'su Adam Neumann'ı canlandırırken, Anne Hathaway, şirketin baş marka sorumlusu olarak görev yapan ve WeGrow'un eski CEO'su olan eşi Rebekah Neumann rolünü üstleniyor. Fragman, Leto'nun harap bir binayı canlı bir ofis alanı olarak yeniden hayal etmesi ve ardından bu vizyonu gerçeğe dönüştürmesiyle açılıyor.

Leto ve Hathaway daha sonra bir kalabalığın önünde şirketin ve liderlerinin neredeyse hipnotik enerjisini vurgulayan bir "WeWork" ilahisini yönetirken görülüyor. 

WeWork’e halka arzdan önce 47 milyar dolar değer biçilirken, halka arzın gerçekleşmesinin ardından şirketin piyasa değeri bir anda 9 milyar dolar seviyesine inmişti.

Wondery tarafından hazırlanan “WeCrashed: The Rise and Fall of WeWork” isimli podcast’ten uyarlanan WeWork dizisi 18 Mart’ta Apple TV Plus izleyicileriyle buluşacak. Dizinin yeni bölümleri 22 Nisan’a kadar cuma günleri yayınlanacak.

Watch: Apple Drops First Trailer for WeWork TV Series

Dizinin yayına girmesini bir emlak girişimcisi olarak sabırsızlıkla bekliyorum :)

DİĞER HABER
21 Ocak 2022