"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Aramıza Hoş Geldin Mehmet Akif Çelenk!

Uzun zamandır emlakbroker.com ailesinin yakından tanıdığı, sizlerin ise sitemizde yazmış olduğu faydalı içeriklerinden tanıdığınız sektörün deneyimli ismi Mehmet Akif Çelenk yeni yazılarıyla emlakbroker.com'da.

Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Mehmet Akif Çelenk, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Gayrimenkul Geliştirme yüksek lisans programına devam etmektedir. Meslek yaşantısına gayrimenkul değerleme sektörünün önde gelen şirketlerinde görev yaparak başlayan Mehmet Akif Çelenk, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve iştirakleri bünyesinde görev yaparak Türkiye’nin ilk ve önde gelen kentsel dönüşüm ve inşaat projelerinde kentsel dönüşüm, gayrimenkul değerleme ve coğrafi bilgi sistemleri üzerine çalışma fırsatı yakalamıştır.

Lisanslı değerleme uzmanı olarak 2015 yılında Türkiye’nin ilk Gayrimenkul Yatırım Fonu’nun kuruluşunda yer almıştır. Coğrafi bilgi sistemleri tabanlı gayrimenkul geliştirme ve yönetimi konusunda çalışmalarına devam etmekte olan Mehmet Akif Çelenk, bu çalışmalarının sonucunda sektöre fayda sağlayan ürünler ortaya koymuş ve uluslararası yayınlarda akademik makaleleri yayınlanmıştır.

Emlakbroker.com ekibimize farklı bir değer ve güç katacağına inandığımız Mehmet Akif Çelenk, ağırlıklı olarak emlak sektöründeki yenilikleri sizler için araştıracak ve paylaşacaktır. Kendisine aramıza hoş geldin diyoruz!

 

 

DİĞER HABER
12 Eylül 2018