"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Başarılı Ofisler Coldwell Banker Trio İle Başlıyor

Başarı hikayelerini oluşturan kişilerin hikayelerini her zaman merak etmişizdir. “O Nasıl Yapıyor?” diye düşündüğümüz başarılı insanların sırlarını öğrenebilmek için şimdiye kadar kaç kitap, makale okuduk dersiniz?

Eğer emlak dünyasının içerisinde bir danışmansanız, başarılı broker ve danışmanların sırlarını siz de merak ediyorsunuzdur. Başarılı danışmanlar işlerini tek başına mı yapıyor? Kimlerle ilişki içerisindeler? Hangi teknolojiyi kullanıyorlar? Nedir yani onların bu kadar ışıldamasını sağlayan? bu merak soruları uzar gider...

EmlakBroker Tv, sektörün parlayan yıldızlarının sırlarını, merak edilenleri, herkesin aklına takılabilecek sorulardan çok çeşitli bir yelpaze oluşturan programları ile sektörü daha iyi anlamak konusunda danışmanları yüreklendirecek. Ücretsiz olarak fayda sağladığımız bu ekosistem de değerli bilgileri her zaman danışmanlarla paylaşmayı bir sorumluluk biliyoruz. 

İlk Çekim

Bugün ilk bölümünü yayınlayacağımız Başarılı Ofisler'in ilk çekimini EmlakBroker.com ekibimizden Murat Yılmaz'ın sunumuyla gerçekleştirdik. Fakat nazarlık olarak adlandıracağımız bu ilk çekimimizde mikrofonumuzun biri arızalandı :) O kadar kusur kadı kızında da olur diyerek çekimlerimize kaldığımız yerden devam ettik :)

Her hafta perşembe günü yayınlayacağımız (gelecek hafta perşembe yeni program yayını) Başarılı Ofisler programımızın ilk durağı olarak Coldwell Banker Trio ofisini ziyaret ediyoruz.

Emlak ofisi bölge seçiminden, danışman seçimine, teknolojiden, müşteri ilişkilerine, ekip ruhundan, başarıya uzanan oldukça değerli bilgilere sahip olacağınız bu keyifli ofis turumuzu çok beğeneceksiniz.

Başarılı Ofisler ile ilgili bilgi almak ve sponsorluk talepleriniz için iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Haftaya yepyeni bir Başarılı Ofisler programında görüşmek üzere.

Keyifli seyirler. 

DİĞER HABER
26 Aralık 2018