"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Bentley'nin Merakla Beklenen Miami Tower'daki Daireleri Satışa Çıktı

Şirket, dünyanın ilk Bentley markalı konut kulesinin inşaatının 2023'te başlayacağını açıkladı. Lüks otomobil tasarımını bir “konut deneyimine” dönüştürmek için özel olarak görevlendirilmiş mimarlar ve geliştiriciyle birlikte çalıştığını bildirdi. Kule içindeki konutların her birinin kendi ünite içi, çok araçlı garajı ve patentli bir araba Dezervator'u veya araba asansörü olacağı bildiriliyor.

Florida's New Bentley Residences Tower | Dolce Luxury Magazine

Bentley, binayı oluşturan 216 özel sahil konutunu ön siparişle satmak için bu ayın sonunda 12.000 metrekarelik bir satış galerisi açmayı planlıyor.

Şirket, inşaa edeceği tasarımsal evlerin 4.2 milyon dolardan başladığını ve her birinin kendi balkonlu yüzme havuzuna, kesintisiz okyanus manzarasına ve tabandan tavana cam pencerelere sahip olacağını söyledi.

U.S.'s tallest beachfront tower to be branded by Bentley in Miami

Dezer Development başkanı Gil Dezer, “Bentley Residences, görünmeyen ayrıntılardan alıcıların eve gidebileceği benzersiz yola kadar gerçek bir marka deneyimi olacak” dedi. "Evinizin yanında yüzme havuzu ve dört park yeri olması oyunun kurallarını değiştirir."

Bentley Residences kulesinin 2026'da açılması bekleniyor.

Akıcı bir Bentley heykeli ile tamamlanmış ana giriş vizyonu.  - Kredi: Fotoğraf: Bentley Residences Miami'nin izniyle.

Dezer Development, otomobil üreticileriyle ortaklık geçmişine sahip. Şirket ayrıca, Sunny Isles Beach'te 2017 yılında inşa edilen 60 katlı lüks bir konut gökdeleni olan Porsche Design Tower'ı markasını yarattı.

DİĞER HABER
18 Ocak 2022