"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein

Bir Emlakçı 'Korkunç ve Dehşet Verici' Evi Ürkütücü Bebekler Kullanarak Bir Günde Pazarladı

Korku filmlerinde görmeye alışkın olduğumuz bu ev kimsenin hayalindeki ev olmayabilir ama kesinlikle birinin kabuslarının evi.

Louisiana'daki bir emlak danışmanı olan Bertucci, mülkün en ürkütücü yönlerinden birini fotoğraflayarak terk edilmiş bu evi başarılı bir şekilde pazarladı.

Emlak danışmanı Tony Bertucci, "Bunu biraz dikkat çekmek için yaptım çünkü ev çok çirkin ve ürkütücüydü" dedi. “Evin fotoğraflarını sıradışı kullanarak ilginç bir şeyler yapmak istedim. Önceki sahibi tarafından geride bırakılan bir çift korkunç oyuncak bebek evin bir gün içerisinde satılmasını sağladı.”

Sevimli olamayacak kadar korkunç.

Bertucci, evin eski sahibinin Ida kasırgası nedeniyle zarar gören ve bir harabeye dönüşen bu ürkütücü evi hızlı bir şekilde elden çıkarmak istediğini söyledi. Bende yapmam gerekenin yaptım. Evi hızlı bir şekilde satmayı umarak, korkunç görünümlü rahatsız edici bebekleri evin pazarlamasında bir kompozisyon oluşturmasını sağlamayı ve onları ilan fotoğraflarında göze çarpan bir şekilde yerleştirerek dikkat çekmeye çalıştım."

Perili bir ev mi?

İlana gelen sorular oldukça şaşırtıcıydı. Bertucci, bazıları evin perili olup olmadığını sorgulayan veya bebekler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen potansiyel alıcılarla konuştuğunu söyledi.

Bertucci, "Onlara bebeklerin müşterilerim olduğunu söyledim," diye şaka yaptı. "Ev onlara çok büyük geldiği için satıyorlar dedim."

Bertucci, "Bunu eve biraz dikkat çekmek için yaptım çünkü ev çok iğrenç ve korkunçtu"

 Ve sonunda, Bertucci'nin ürkütücü fotoğraflarının yarattığı gürültü sayesinde, piyasada yalnızca bir gün kalan bu korkunç ve dehşet verici ev satıldı.

Onu görebiliyor musun? 

Emlak ilan sitesi Realtor.com evi haftanın en popüler ilanı olarak belirledi. Büyük ölçüde bebekler sayesinde on binlerce tıklama alan ve dikkatleri üzerine çeken bu ev emlakçılara başarılı bir pazarlama dersi veriyor.

 

DİĞER HABER
26 Eylül 2021