"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Bir Kahve Keyfinde Klapty İle Bedava, Hızlı ve Kolay Üstelik Sınırsız Sayıda Sanal Tur Oluşturun

Klapty, sınırsız sayıda 360° sanal turlar oluşturmanıza ve yayınlamanıza olanak tanıyan çevrimiçi ücretsiz bir platform. Bu sınırsız ve bedava uygulama, portföylerinde bulunan tüm emlak içeriğini ücretsiz olarak yayınlama (artık yüksek maliyet yok, aylık ödeme yok) fırsatı bulan emlak danışmanları ve emlak ofisleri satışa sunulan mülklerinin müşteri izlenimini artırma fırsatı olarak öne çıkıyor.

Araştırmacı Emlakbroker.com ekibi olarak, yüksek maliyetler nedeniyle sanal tur oluşturma imkanı bulamayan emlak ofisleri ve danışmanlarının pandemi sürecinde rekabette geri kalmalarını önlemek istedik. Ayrıca, yüksek abonelik bedeli ödeyerek sanal tur hizmeti alan emlak ofisi ve danışmanların bu pahalı maliyetlerini sıfıra indirmesini sağladık. Bir Broker olarak, ücretsiz ve sınırsız Klapty platformundan ofis danışmanlarınızın faydalanmasını sağlamanız hem satış hızınızı artıracak hem teknolojinin bedava nimetlerinden faydalanarak maliyetlerinizi kontrol altına almış olacaksınız. 

Piyasada aşırı pahalı sanal tur ürünlerinin tüm özelliklerinden daha fazlasına sahip. Üstelik Sınırsız ve Bedava

Bir Emlak Ofisinin ve Danışmanın Klapty Kullanmasının Avantajları? Sınırsız ve Bedava Oluşu

İsviçreli girişimin kurucusu Raynald Salah, Klapty nasıl tanımlanır sorusuna? " Bu, sınırsız ve ücretsiz 360° etkileşimli sanal turların oluşturulmasına ve yayınlanmasına izin veren ilk emlak ilan portalı. Hedefimiz, 360° sanal turun Instagram'ı olmak", diye yanıtlıyor.

Klapty'nin şimdiye kadar büyük emekler vererek oluşturduğunuz sanal turların ücretli aboneliklerinde hizmetin bitmesinden kaynaklanan silinme problemi yaşatmamasına ne dersiniz? Klapty ile oluşturduğunuz sanal turlar hiçbir zaman silinmiyor. Gelecek müşteri sunumlarında yararlanmak veya mülk üzerinde aldığınız tüm notları görmek için hiçbir kısıtlama olmadan dev bir sanal tur arşivi oluşturma imkanı bulabiliyorsunuz. Üstelik, pahalı kameralar almanıza gerek bırakmayan sadece cep telefonunuzla bile profesyonel sanal turlar oluşturabilirsiniz.

Profesyonelliğinizi hiçbir ücret ödemeden gösterin

Klapty, kendi platformunun dışında kendi web siteniz veya üye olduğunuz emlak ilan sitelerine entegre etmenize imkan tanıyor. Bu özelliği ve sınırsız sayıda sanal tur oluşturmanın ücretsiz olması piyasada şimdiye kadar büyük maliyet yaratan sanal tur girişimlerinin pabucunu dama atıyor. Kim? Bedava ve sınırsız, piyasadaki diğer ürün özelliklerinden daha fazlasını kapsayan bir uygulama dururken boş yere parasını çöpe atmak ister? 

Bedava ve sınırsız sanal tur oluşturmanızı sağlayan Klapty girişiminin İki çalışma biçimi bulunuyor. Bir yanda danışmanların siteye ücretsiz olarak ekledikleri fotoğraflardan oluşturdukları sanal turlar. Öte yandan, platformun barındırdığı içeriği oluşturmak için anlaşmalı olduğu 166 ülkeye yayılmış 1.400 fotoğrafçıdan birini görevlendirerek sanal tur oluşturma hizmeti almalarını sağlıyor. Bu durumda, emlak uzmanı fotoğrafçıya ödeme yapıyor ve Klapty yapılan bu iş için bir komisyon alıyor. Klapty uygulamasını dünya genelinde 42 bin kullanıcı ücretsiz ve sınırsız kullanarak sanal tur oluşturuyor. Ve bu sayı her geçen gün büyüyor.

Klapty Konsepti

Limit yok... Bedava...

Eskiden fahiş fiyatlarla.

Önceden 360 sanal tur oluşturmak veya görüntülemek için yüksek teknik beceriler gerektiriyordu.

Önceden çevrimiçi sanal tur oluşturma ve paylaşma uzun bir süreçti…

Klapty statükoyu alt üst ediyor: Ücretsiz, hızlı ve kolay, bizi hemen ziyaret edin. Ve sınırsız! Bizim sözümüze güvenmeyin, hizmetlerimizi deneyin ve kendiniz karar verin!

(Not: Ücretsizdir, sınırsızdır ve hiçbir kayıt yükümlülüğü yoktur!)

Klapty'de Sanal Turlar Nasıl Oluşturulur?

Bir Kahve ve Çay Keyfinde Hızlı ve Kolay Sanal Turlar Oluşturun

Bir hesap oluşturun: Klapty'yi kullanmaya başlamak için “Kaydol” düğmesine tıklamanız yeterlidir. Hızlı ve ücretsizdir.

Sadece fotograf çekin: Klapty, tüm akıllı telefon fotoğrafları, panoramik fotoğraflar ve tüm 360 kamera fotoğrafları (JPG) ile uyumludur. Ayrıca Klapty aracılığıyla bir Profesyonel Fotoğrafçı kiralayabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı Klapty'ye yükleyin: “Sanal Tur Oluştur”a tıklayın, turun ayrıntılarını doldurun ve panoramik veya normal fotoğraflarınızı yükleyin. Üstelik, sınırsız, kolay ve ücretsiz.

Sanal turunuzu geliştirin: Tüm ücretsiz özelliklerinden yararlanın. Bir görünümden diğerine gitmek için etkin noktalar ekleyin, “i” bilgi noktaları ekleyin, 2B fotoğraflar ekleyin ve çok daha fazlasını yapın. Turunuz bu özelikler sayesinde daha da etkileşimli olacak ve takipçiler ve müşteriler için benzersiz bir deneyim sağlayacaktır.

Sanal turunuzu ücretsiz paylaşın: Etkileyici sanal turunuzu yayınladığınız anda, dünya çapında paylaşmaya hazır olacaktır. Ayrıca turunuzu herhangi bir web sitesine hiç bir kısıtlama olmadan yerleştirebilirsiniz. Bu danışmanlar için büyük fayda!

Türkiye'nin de aralarında bulunduğu birçok ülkeden emlak profesyonelleri bu sınırsız ve ücretsiz sanal tur uygulamasını kullanıyor. Örnek çalışmaları bu linkten ziyaret edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken çayı demlemek...

Örnek Çalışmalar

Sanal Tur Oluşturma Eğitim Videoları

DİĞER HABER
14 Eylül 2021