"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Bu, 'Şimdiye Kadar Yapılmış En İyi Emlak Videosu'

İngiltere'nin Berkshire bölgesinde faaliyet gösteren Fine & Country emlak ofisi, 'İngiltere'de şimdiye kadar yapılmış en iyi emlak pazarlama videosu' olduğunu iddia ettiği videoyu çekti.

Şirket yaklaşık 10.000 sterline mal olan bu çekim için, süper lüks arabalar, bir helikopter, modeller, aktörler, polo atları, kil güvercin ateşi ve havai fişek finali içeren 18 dakikalık gösterişli film, on bir kişilik bir ekiple 14 saatte çekilerek hazırlanmış.

Windsor yakınlarındaki Hartford Malikanesi için, Londra'nın merkezine yaklaşık 28 mil uzaklıkta ve altı yatak odası, 23.000 metrekare kullanım alanı, 40 dönümlük arazi, binicilik tesisleri ve bir havuz ve 20 milyon sterlinlik bir fiyat etiketi var.

Diğer öne çıkan özellikler arasında bir jakuzi, personel için üç yatak odası ve ayrı bir ev, mevcut sahibi tarafından kurulan mevcut sanat ve heykel odalarıyla birlikte satışa çıkarılan bu konak, üç yıl önce inşa edilmiş.

Emlak danışmanı Damion Merry yaptığı açıklamasında şöyle diyor: "Sadece bir ev satmıyoruz, bir yaşam tarzı satıyoruz, bu yüzden kırsal yaşamın nasıl bir şey olduğunu göstermek önemliydi.

“Ayrıca yerel okullar, restoranlar, golf kulüpleri ve Ascot hipodromu dahil harika konumu vurgulamak istedik.

“Meslektaşım Damion videoyu sunarken harika bir iş çıkardı ve yapımda yer alan tüm ekibe çok teşekkür etmek istiyorum. 28 Kasım Pazar günü bu mülk için bir Open House etkinliği düzenleyeceğiz.”

Video, mülkün pazarlamasıyla ilgili tek sıra dışı şey değil, Rightmove'a veya başka ilan portallarında listelenmiyor.

En iyi emlak videosu mu değil mi onu bilemeyiz ama bize göre, bayağı bir emek ve para harcanan bir çalışma olmuş. Bu konuda karar sizin :)

DİĞER HABER
01 Kasım 2021