"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Chime ile Her Şeyi Tek Platform Üzerinden Yönetin

Chime, müşteri yönetimi rekabetinin kızışmış olduğu emlak pazarında, emlak brokerlarının işini kolaylaştıracak yeni ve gelişmiş bir yazılım platformu başlattı.

Gayrimenkul profesyonellerine özel olarak dizayn edilmiş Chime platformunun en güçlü özelliği, müşterilerin kim olduklarına dair daha net bilgi edinebilmek ve ne istediklerini daha iyi anlayabilmek için “social intelligence” adını taşıyan bir bölüm içeriyor olması. Platform ayrıca pazarlama kampanyası başlatma, müşteri ilişkileri kurma, müşterilerin faaliyetlerini izleme ve ekibinizle kolay iletişime geçme gibi özellikleri de içerisinde barındırıyor.

Gayrimenkul endüstrisinin günümüzde alışık olduğumuz yollardan teknolojiye entegre olmadığını belirten Chime’nin kurucusu Matt Murphy, bunun için bir ekip halinde olmanın ve insanlarla iletişim halinde olmanın gereğini vurgulayarak sözlerini şöyle devam ettiriyor:

Chime ekibimizde, on milyonlarca insana müşteri edinmelerini, pazarda arama yapmalarını ve sosyal medya entegresi sayesinde birbirleri ile kolay iletişime geçmelerini sağlayacak bir yazılımı sunmak için çalışan yüzden fazla kişi var. Daha başarılı olmak için daha sıkı çalışıyoruz. Artık teknoloji odaklı düşünen gayrimenkul profesyonelleri, Chime platformu üzerinden iş akışlarını daha ekonomik ve daha kolay şekilde yürütebilecek.

Chime’nin Sağladığı Avantajlar

- Her Şey Tek Platformda

Emlak brokerları için iş sürecine dair her aşamayı tek bir platformda buluşturan Chime, aynı platform üzerinden pazarlama kampanyaları oluşturmanıza, müşterilerin faaliyetlerini takip etmenize, onlarla iletişime geçmenize, web sitenizi yönetmenize ve ekibinizle mobil, tablet gibi araçlar üzerinden iletişime geçmenize olanak tanıyor. Tüm bu özellikleri barındıran Chime, bu yapısı ile kullanıcıları her bir özellik için ayrı ayrı uygulamalar kullanmak zorunda kalmaktan kurtarıyor.

- Başarılı Pazarlama Kampanyaları

Chime, tek bir tık ile pazarlama sürecini başlatmanıza imkân veriyor. Chime’nin uzman pazarlama ekibi, sizin için hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak reklam kampanyası üretiyor. Bu sayede her hafta çok sayıda yeni ve kaliteli potansiyel müşteri akışı elde etmiş oluyorsunuz.

- Müşterileri Daha İyi Anlama

Günümüzün müşterileri, artık web sitenizdeki mülkleri kolayca tarayabiliyor ve onların her yaptığı tarama sizin müşteri yönetim sisteminizde önemli bir yer tutuyor. Chime üzerinden müşterilerinizin yeni evlerinde ne istediklerini veya ne tür bir hizmet aradıklarını daha net bir şekilde kavrayabilirsiniz.

- Başarıyı Yönetme

Geniş pazar ve endüstri araştırması yapan alt yapısı ile Chime, müşterilerinizle güçlü ilişkiler kurmanıza ve yoğun rekabetin içinde sıyrılmanıza olanak sağlıyor.

- Ekibi Güçlendirme

Tüm müşterilerinizin ve takip ettiğiniz firmaların faaliyetlerini ve etkinliklerini takip etmenize yardımcı olan Chime, aynı zamanda onların yaptıkları ile ilgili sizi haberdar ediyor. Bunun yanı sıra size sunduğu ölçümlemeler ve grafikler sayesinde, ekibinizi geliştirmenize de yardımcı oluyor.

DİĞER HABER
18 Ağustos 2016