"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Cities Expo İstanbul'17 Hack'lenerek Başlıyor

15-18 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleşecek olan fuarda, akıllı şehirlerin geleceğine yön veren dünyanın önde gelen kuruluş ve uzmanları bir araya gelecek. 

Bizi daha çok heyecanlandıran konu iki konuşmacının bu etkinlikte yer alması olacak. Bunlardan ilki World Cities Expo İstanbul’17’de ana konuşmacı olarak etkinliğe katılan dünyaca ünlü hacker, mucit ve teknoloji fütüristi Pablos Holman'ın katılımcılara canlı olarak izleteceği sürpriz şovu etkinliğe damgasını vuracak. Saat 13.30'da “Hacking the Future” oturumuyla başlayacak olan bu şovu kesinlikle kaçırmayın. Ayrıca, teknoloji fütüristi Pablos Holman konuşmasında teknolojinin geleceği ve hayatı değiştiren yeni nesil icatlar hakkında küresel ipuçları da verecek.

World Cities Expo İstanbul’da bir diğer konuşmacı küresel teknolojiye yön veren Steve Jobs’la beraber Apple’ı kuran Steve Wozniak olacak. Her ne kadar hislerimiz şu an hayatta olmasını istediğimiz Steve Jobs'ın bu etkinliğe katılmasını istesede dünyayı tasarlayan iki kişiden biri olan Wozniak'ın ana konuşmacılar arasında yer alması etkinliğe farklı bir hava getirecek.

Güncelleme: Steve Wozniak etkinliğin ikinci gününde konuşmacılar arasında bulunmuyor. 

Organizasyonda 100'den fazla global ve yerel firma yer alacak. 3.000'e yakın iş adamı ile 300'e yakın global ve yerel basın mensubunun izleyeceği World Cities Expo İstanbul’17’nin 10.000’e yakın profesyonel tarafından ziyaret edilmesi bekleniyor. Emlakbroker.com olarak etkinliğe katılacağımızı da ayrıca belirtelim :)

DİĞER HABER
14 Mayıs 2017