"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Coldwell Banker ‘Hoops’ Reklam Kampanyasını Başlatıyor

Coldwell Banker, ‘Hoops’ adlı yeni reklam kampanyasının duyurusunu gerçekleştirdi. Bu kampanyanın odak noktası ise şu olacak; yeni evin tek bir benzersiz özelliği, orayı bütün aile için yuva hâline getirebilir. Reklam bu ay içinde video yayın servislerinde ve televizyonda gösterilecek.

Hoops taşınma konusunda endişeli genç bir çocukla, onun yeni evinde rahat etmesini isteyen, ailesinin gayrimenkul danışmanının hikâyesini anlatıyor. Danışman, çocuğun basketbol oynadığını öğrendiğinde ona yeni mahallesini ve sadece bir pota koyarak burada spor yapabileceğini gösterir. Çocuğun gözleri parlar ve ardından yeni evinde arkadaşlarıyla basketbol oynarken görürüz.

Coldwell Banker’ın CEO’su Charlie Young açıklamasında, ‘Coldwell Banker olarak amacımız her bir müşterimizin evinde severek oturmasıdır. Yuvanız finansal bir yatırımdan ötesidir, hayatınızın en güzel anlarını, anılarınızı biriktireceğiniz yerdir. Şirkete bağlı danışmanlarımız, müşterilerinin kusursuz evi bulmalarına yardımcı oluyor ve bizim görevimiz onlara en iyi danışmanlığı sağlamak’ şeklinde konuştu.

 

DİĞER HABER
07 Mart 2018