"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Colette: Ultra Zenginler İçin Ortak Çalışma Kulübü

Ortak çalışma sektörüne giren en son marka Colette maalesef herkes için değil. Web sitesinde “dünyanın en başarılı iş liderleri” için “türünün ilk örneği” özel kulübü olarak tanımlanan Colette, Manhattan'ın Beşinci Cadde'sinde önemli bir noktada açılacak ve müstakbel üyelere başlangıç ​​ücreti olarak 125.000$'a mal olacak.

Üyelere özel kulüp, GM Binasının 37. katında bulunuyor.Santa Cruz, Colette'i yaratmaktan bahsederken, "İş dünyasındaki pek çok insan sık sık seyahat ettiğinden ve New York'ta ikinci bir eve sahip olabileceğinden, iş yapmak için özel bir alan yaratma fikri oluştu. Öyleyse neden harika bir ofise sahip olmaya alışmış insanlar için en üst düzeyde bir ortak çalışma kulübü geliştirmiyoruz?”

Coco's olarak anılacak olan restoran.
Coco's olarak hizmet verecek restoran.

Colette, Mart 2023'e kadar açılmayacak, ancak açıldığında kulüp, üyeler için konferans masalarının yanı sıra bir oturma alanı, video konferans bağlantısı ve bireysel sıcaklık ve aydınlatma kontrolleri içeren 23 özel ofis sunacak.

Diğer olanaklar arasında üye salonu, konferans salonları ve diğer toplantı odaları yer alıyor Kulüp, binanın zemin katında özel bir girişe sahip ve üyelere araba çağırma gibi yönetici işlerini yapmaları için destek personeli sunuyor. Üyelere ayrıca binanın fitness merkezi ve kantin dahil GM Binası'ndaki olanaklara erişim hakkı veriliyor.

Üyeliğin başlangıçta 300 kişiyle sınırlı olması ve kulüpteki 125.000 dolarlık hisseye ek olarak, üyeler yılda 36.000 dolar aidat ödemesi düşünülüyor. Ancak, üyelerin paylarını yeniden satma seçeneği bulunuyor.

Ultra Zenginler İçin Kulüpler

Manhattan, tipik olarak sosyal kulüp olarak var olan, üyelere özel birkaç havalı kulübe ev sahipliği yapıyor, ancak bunların arasında popüler özel bir sosyal kulüp olan Zero Bond, ortak çalışma alanlarıyla daha fazla genişlemek istiyor. Bir başka yeni özel kulüp, NeueHouse, ağ oluşturma ve kültürel etkinlikleri ortak çalışma alanlarıyla birleştiriyor.

Colette'in süper zenginler arasında bir hit olup olmayacağı şu an için belli değil, genel olarak özel kulüpler, üyeler için, özellikle de ağ kurma, uzaktan çalışmanın genellikle eksik olduğu bir sosyal yön sağlıyor.

DİĞER HABER
09 Ağustos 2022