“Herkes aynı şeyi düşünüyorsa hiç kimse yeterince düşünmüyor demektir.” Walter Lippmann
CubiCasa Uygulaması İle 5 Dakikada Ücretsiz Oluşturacağınız Yeni Kat Planı Teknolojisi

Kat planı pazarı endüstrisinde Finlandiya merkezli bir proptech şirketi olan CubiCasa, ücretsiz bir dijital kat planı teknolojisinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Şirket, bu seçeneğin amacının Amerikan mülklerinde kat planlarını standart hale getirmek olduğunu söylüyor. CubiCasa, kat planlarının (%67) ev alıcıları için fotoğraflardan (%89) ve satılık mülkler hakkında ayrıntılı bilgiden sonra en çok istenen üçüncü listeleme özelliği olduğunu açıklıyor. Ancak CubiCasa'ya göre, ABD'deki ev listelerinin yalnızca %10-15'i kat planına sahip.

Şirket ayrıca sundukları teknolojinin, bir kat planı yaparken emlakçıların ve satıcıların maliyet ve doğru ölçümler alma gibi karşılaştıkları engelleri ortadan kaldıracağını iddia ediyor. Yeni özellik, kullanıcıların isteğe bağlı olarak her satın alma için eklentiler seçmesine izin veriyor. 

Finli şirketin akıllı telefon tarama teknolojisi, tüm ev için bir kat planı oluşturmanın beş dakika sürdüğünü iddia ediyor. Bununla birlikte, yeni özellik, denklemden maliyet yönünü ortadan kaldırıyor. 

DİĞER HABER
05 Ağustos 2022