"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Dünya Starlarından Emlak Haberleri

Konu gayrimenkul olduğunda ünlülerin ne yaptığını öğrenmek her zaman eğlencelidir. İster multi-milyon dolarlık dairelerini satıyor, isterse yeni malikaneler alıyor olsun yaşadıkları hayatı görmek büyüleyici.

Tina Turner, Justin Timberlake, Adele ve diğer ünlülerin gayrimenkullerinde neler olup bittiğine beraber göz atalım.

JUSTIN TIMBERLAKE & JESSICA BIEL TRIBECA PENTHOUSE SATTI

Justin Timberlake New York Penthouse'unu 29 Milyon Dolara Sattı

Justin Timberlake ve Jessica Biel, New York'taki dairelerini, uzun süredir Los Angeles'taki evlerini listeledikten sadece birkaç ay sonra 29 milyon dolara sattılar. Büyüleyici çift bu evi, 2017 yılında New York'un Tribeca semtindeki dört yatak odalı çatı katını 20,2 milyon dolara satın aldı.

ADELE'NİN 'EASY ON ME' VİDEOSU'NUN ÇEKİLDİĞİ KANADA EVİ SATIŞTA

Canadian Home Where Adele Filmed 'Easy on Me' Video

Adele, müzik videoları için çarpıcı fonlar seçme konusunda bir yeteneğe sahip ve hit şarkısı “Easy On Me” için seçtiği mülk gerçekten görülmeye değer. Montréal'e 90 dakikalık sürüş mesafesindeki 173 dönümlük bağ Domaine Dumont Chapelle Ste-Agnès şu anda 4,37 milyon dolara listeleniyor.

RICHARD GERE NEW YORK EMLAK LİSTESİNDE

Richard Gere asking $28M for longtime Westchester County

Richard Gere, New York Pound Ridge'deki uzun zamandır yaşadığı evini 28 milyon dolara listeledi. Manhattan'dan yaklaşık bir saat uzaklıkta, 48 dönüm üzerinde sekiz yatak odası ve 11.600 metrekare üzerinde yer alan Richard, evi 2000 yılında inşa ettirdi. 

TINA TURNER 76 MİLYON DOLARA İSVİÇRE GÖL EVİ SATIN ALDI

Tina Turner, husband buy $76M Swiss 'weekend retreat' home

Tina Turner, İsviçre'nin Zürih Gölü'nde 76 milyon dolara 10 binalık bir mülk satın aldı. Bu devasa mülk, 260.000 metrekare büyüklüğünde, mamut bileşimi bir havuz, bir gölet, bir dere ve hem göl hem de dağ manzarasına sahip. 82 yaşındaki Turner, 1994 yılında Avrupa'ya taşındı ve şu anda İsviçre vatandaşı.

ASHTON KUTCHER VE MILA KUNIS İLK EVLERİNİ SATTI

Inside Ashton Kutcher & Mila Kunis' $13.9 Million Beverly Hills Abode |  CafeMom.com

Ashton Kutcher ve Mila Kunis'in evlendikten kısa bir süre sonra satın aldıkları Beverly Hills evi 10,35 milyon dolara satıldı. Ashton ve Mila, bu evi 2014 yılında yaklaşık 10.2 milyon dolara 7.300 metrekarelik ve beş yatak odalı satın almıştı. 

DİĞER HABER
04 Şubat 2022