"Değerli olan her şey ölçülemez, ölçülebilen her şey değerli değildir." Albert Einstein
Dünyanın İlk Yapay Zeka Destekli Gayrimenkul Danışmanı “Amy"

İngiltere merkezli Online Gayrimenkul Şirketi TheMove.com’dan bir ilk: Yapay Zeka Destekli Gayrimenkul Danışmanı “Amy” göreve başladı.

İşinde son derece başarılı bir gayrimenkul danışmanı ne yapıyorsa, o da onları yapıyor! Amy’ye merhaba deyin! O bir robot… Dünyanın ilk yapay zeka destekli gayrimenkul danışmanı Amy, online gayrimenkul şirketi TheMove.com’un ekibine katıldı. 

Amy öyle başarılı bir robot ki bir gayrimenkul danışmanından ne bekleniyorsa, her şeyi gerçekleştirebiliyor. Testleri geçen Amy; samimi, hızlı ve güvenilir… Yapay zeka destekli bu sevimli gayrimenkul danışmanı, TheMove.com'un ana şirketi Real World Tech Ltd’nin inovatif çalışmalarının son örneği. 

Müşteri İlişkilerinde Bir İnsan Kadar Başarılı 

Sektörde 22 yıllık uluslararası tecrübeye sahip olan, TheMove.com'un kurucusu ve yöneticisi Sam Singh, bu robotun gayrimenkul piyasasında yapay zeka çalışmalarının ulaştığı son nokta olduğunu söylüyor. Real World Tech Ltd ve TheMove.com ile Londra, New York ve Dubai'deki operasyonlarla Yapay Zeka odaklı, bulut tabanlı ve küresel dijital

gayrimenkul platformu işleten Sam Singh’e göre Amy, parlak bir danışman gibi çalışıyor:

 “Yapay zeka teknolojisinin gayrimenkul sektöründeki en iyi örneklerinden biri, Amy… Müşteri ilişkilerinde bir insan kadar başarılı; samimi, güvenilir ve hızlı."

Amy'nin TheMove.com'un mülk veritabanı ve arama algoritmalarına doğrudan erişimi bulunuyor. Yani “insan” bir danışmandan farkı yok, hatta artısı mevcut! TheMove.com’un diğer 7/24 çalışan ekibi gibi müşteri sorgularına beş dakika içinde yanıt veriyor, gayrimenkul satın almak ya da kiralamak isteyenleri de anında yerel ofislere yönlendiriyor. 

İngiltere/ Londra merkezli online gayrimenkul şirketi TheMove.com’u mülk satın almak, satmak veya kiralamak için kullananlar, artık Amy'nin sesini şebekenin diğer ucunda duyacak.

Biz de Amy’ye “Merhaba” diyoruz!  

DİĞER HABER
22 Ocak 2018